Jump to content
Sign in to follow this  
RorsHAcK

Cerere Assistant [In asteptare]

Recommended Posts

• Numele tau : RorsHAcK
• Varsta :24
• Gradul dorit :  assistant
• Motivul de ce vrei gradul :  pai am vazut o gramada de posturi aiurea, dublu posturi, post hunt chiar reclame la alte servere de pe alte comunitati si nu s au luat masuri abea dupa o buna bucata de timp deoarece am raportat cateva din ele chiar eu... acum stiu ca teoretic ar trebui sa va ajute si userii la depistarea acestor greseli sau incalcari de regulament dar totusi ca si persoana care se ocupa de forum trebuie sa il navighezi putin zic si eu... am experienta in moderare de forum de vreo 5,6 luni am fost super moderator pe o alta comunitate acum un an parca deci stiu cat de cat cu ce se mananca treaba asta si de aceea zic ceea ce zic. Acum decizia e la voi daca ma acceptati sau nu, eu vreau doar sa ajut

• Thanks 1

Cred ca e inutila cererea din moment ce au trecut atatea zile fara un raspuns final, am mai vazut si o cerere mai jos si e destul de veche comparabil cu a mea si nici acolo nuci macar t/c sau ceva. Cererea de mai sus a fost repede reapinsa, in schimb la asta nimic acum nu ca as avea treaba dar eu am vrut doar sa ajut dar din moment ce aveti nevoie de staff si acand cereri active voi nu faceti nimic asta ma face sa cred ca nu va intereseaza asa de tare. Imi pare rau eu chiar am vrut sa ajut dupa cum am zis si mai sus am vazut ca aveti nevoie deoarece s au incalcat multe reguli fara nici o mustrare din partea userilor care au acces pe forum, in fine. Puteti sa inchideti topicul deoarece nu cred ca are rost sa imi bat capul din moment ce pe voi nu va intereseaza. Multumesc

De ce te grabesti asa tare ?
Nu-i ceva logic de  ce iti raspundem greu ?
1. La mana : am vorbit totusi despre cererea ta de Assistant si sa vedem daca meriti o sansa!
2. La mana : eu unul pe ts nu te-am vazut deloc..
3. La mana : cererea de mai sus am raspuns imediat pentru ca nu-si are rostul.

Si daca crezi unele chestii ca nu ne intereseaza de comunitate, poti intra pe TS si o sa auzi si tu discutiile.

36 minutes ago, Smok3 said:

De ce te grabesti asa tare ?
Nu-i ceva logic de  ce iti raspundem greu ?
1. La mana : am vorbit totusi despre cererea ta de Assistant si sa vedem daca meriti o sansa!
2. La mana : eu unul pe ts nu te-am vazut deloc..
3. La mana : cererea de mai sus am raspuns imediat pentru ca nu-si are rostul.

Si daca crezi unele chestii ca nu ne intereseaza de comunitate, poti intra pe TS si o sa auzi si tu discutiile.

Imi asum warn ul daca e... pe ts intram azi de zi aproape in fiecare zi, nu am mai intreat de 3 zile... stateam cate 6 ore pe ts mu ai cum sa zici ca nu am intrat din moment ce eu eram intrat :))

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...