Jump to content
I am Fabulous.

Reclamatie Jeff The Killer

Recommended Posts

Numele cu care ai jucat pe server: I am Fabulous.

Adminii prezenti pe server la acel moment: jeff the killer udl, bomba, madalin, dr0g si nu mai stiu daca mai era cineva

Adminul reclamat: jeff the killer udl

Data: 19.01.2019

Ora aproximativa: 12:22

Harta : dust2

* Dovezi : se poate cauta in ftp

am primit ban 120 pe motiv ca am zis ca acest server se va duce jos in ritmul asta, facand referire la noul plugin de VIP care e din pct meu de vedere mult mai defavorabil acum fiindca se dau arme gratis la inceput de runda dar ma rog,asta e parerea mea.

Mai primisem un kick de la Jeff cu cateva runde inainte pt ca l-am facut but fiindca cu 10 secunde ramase el statea dupa poarta in d2 si nu a venit sa ia bomba dar in fine, am scris asta ca sa se inteleaga ca avusesem un conflict cu el ca nu mi-e rusine sa ma ascund. Stiu ca sunt coleric si ma mai oftic pe srv dar sincer nu e distractiv de jucat cand sunt 5-6 vip pe server si ei primesc arme moca :). Putea sa-mi dea gag dar ok a dat kick asta e..dar acest ban pt 120 min, de ce ? pt ca mi-am exprimat parerea despre faza cu vipurile ? pe bune ?

• Like 1

Cand am stat dupa poarta Fabulous era singurul ct inca in viata, il stiam ca e acolo l-am asteptat l-am omorat Terro a castigat runda, am facut ce trebuia, te-ai bagat in seama m-ai facut but din oftica, dupa 2 3 runde ai inceput sa comentezi aiurea despre vip pentru ca nu ai omorat pe cineva din cauza ca avea peste 100 hp, armele gratis fac parte din vip, regenerare hp si arme cam fac tot vipul, ai inceput sa te legi ca o sa ajunga serverul jos din cauza vipului, m-am explicat destul de bine ai luat o pauza de la frustrare 2 ore, nu a murit nimeni, am spus tot ce aveam de spus fondatorii vor decide daca am gresit, sper sa se ia in considerare si ca functia gag nu functiona in momentul in care am dat kick si nici acum nu cred ca o face.

• Like 2

Buna seara . eram si eu in acel moment pe server......... jeffrey are dreptate in tot ce spune!!!!! Dupa mine jeff nu a gresit cu apsolut nimic... daca aveam admin si eu faceam la fel!!! Daca vipurile nu ar avea de castigat ceva nu s-ar mai lua pakete ..... I m fabulos poti sa achizitionezi si tu unul ca nu e greu 🙂 bafta alll

Edited by jakal
  • Like 1

Nu sunt de acord cu aceasta reclamație,că sa va spun și de ce"?Playerii nu sunt in măsură să jignească un admin,in cazul tau ,l'ai făcut "but" sau mai știu eu ce.Eu le'am zis de astăzi la playeri ,cine mai jignește așa urat,chiar și la ce a mai mica vorba urâtă,ban direct!Aveți grijă,playerii au început să comenteze foarte mult,asta nu i ajuta cu nimic.

Edited by silviudr0g
  • Like 2

Nu trebuie sa fii frustrat de faptul ca nu iti permiti sa dai bani pe un vip , ideea e ca si pe mine daca ma faceai but sau incepeai sa latri de vip si ca o sa ajunga serverul jos din cauza asta , iti dadeam si eu ban dar 30 de minute sa te calemzi si sa iti vezi de joc , nu iti convine e problema ta , oamenii care au vip au platit pentru ele , daca vrei beneficii plateste si tu !! reclamatie nefondata , plus frustrare ...

• Like 3

Pt acel “but” mi-am luat kick si v-am zis ca nu ma plang de el , mi l-am asumat.Dar pt o parere fara injurii sa iau 120 min ban nu cred ca e corect .

Dar ok inteleg acum ca pt a putea zice o parere trebuie sa am VIP.Am sa plec in voiaj pt 4 luni vineri dar cand ma intorc o sa-mi iau vip ca acum nu are rost pt o saptamana..asa ca sa iti arat Pty ca nu e vorba de bani dar e usor sa judeci fara cunosti omul :).Puteti inchide topicul , multumesc frumos.

• Like 1

Ăștia care joaca cu avantaje (VIP, aim, wall, etc) n-o sa înțeleagă niciodata ce e ala fair-play și jocul practicat din plăcere. Pana la urma la asta se rezuma orice joc, competiție, duel. Sa fii de la egal la egal cu adversarul, ceea ce lor nu le convine din simplul motiv ca... nu-s bărbați, nu au oua!

• Like 1

Imi cer scuze , dar .. reclamatie nefondata !

Odata ce anunti pe [email protected] codati si vezi ca sunt admini on iar ei nu raspund la 'apel' faci frumos un print si-l aduci aici, pana atunci .. 
Topic Inchis!

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...