Jump to content
50 KENT

Reclamatie (ban aiurea)

Recommended Posts

Numele Reclamatului:

CBK || SHOOTER

Dovada(Screenshot):

Descrierea situatiei:

Salut,

Datorita faptului ca nu am stiut cum sa ii dau linkul adminului prezent in acel moment (25.01.2019) pe server si anume CBK || SHOOTER,am primit ban permanent pe motiv de cod banuiesc..."ca asa i s-a spus pe [email protected]"Acestea fiind spuse as dori sa se retraga ban-ul pt ca nu am jucat codat.Joc CS de 15 ani(cu pauza totala in ultimii 7 ani ;)) )dar habar nu am  cum se pune un cod si poate spre rushinea mea ca joc de atata timp si nu stiu cum se procedeaza cu aceste poze cand iti sunt facute de un admin,dar joc de placere si nu stau sa ma complic cu coduri si alte prostii...

Va multumesc!

css_kabul20000.bmp

css_kabul20001.bmp

css_kabul20002.bmp

css_kabul20003.bmp

in primul rind ai gresit sectiunea reclamatii ban si in al doilea rind sa asteptat mai mult de 5 minute sa dai pozele apoi ti sa cerut si un Wg de admin Gr!m .. Ai iesit in loc sa dai curs cerintei ... 

Salut,

Nu am iesit,doar cautam sa pun pozele acolo unde mi-ai zis si sa imi dea link...Am obtinut acel link,doar ca nu am stiut si nu stiu nici acum cum se da paste in CS...

Ideea este ca nu vreau sa stam de cearta sau alte prostii,doar ca vreau sa pot juca din nou pt ca imi place acest server si nu am jucat codat niciodata.O sa intru la sectiunea corecta sa fac reclamatia.

Eu te inteleg si pe tine ca nu ai de unde sa stii cine e in capatul celalalt si daca chiar nu stie sau doar minte,dar ar trebui sa fiti putin mai ingaduitori ca mai sunt si ca mine care intra doar pt a juca si nu cunosc detalii de genul asta...poze,wg s.a.m.d.

La inceput cand am intrat pe acest server aceeasi problema am avuto cu Soryn(scz daca am scris gresit nick-ul),nu am stiut care era trb cu acel WG,dar omul nu a actionat asa si ii multumesc.Unul care joaca codat nu cred ca mai sta la discutii,ori pleaca ori face urat...

In fine...

O zi buna!

dupa cum sa zis sa gresit sectiunea orice post adaugat va fi sanctionat cu warn

T.C !

• Thanks 1

Guest
This topic is now closed to further replies.