Jump to content

Recommended Posts

Numele cu care ai jucat pe server:l0ve!cLuj#NaPoca

Adminii prezenti pe server la acel moment:lemn music

Adminul reclamat:Shr3K

Data:05.02.2019

Ora aproximativa:02:32

Harta :de_dust2 

* Dovezi : ADMINUL SHREK la ora 2:32 noaptea dadea kick aproape la toata lumea si ban pentru ca uni playeri aveau lag mare ... ia m zis ca sa nu mai dea kick el mi o zis ma doare in p..a.. merge naspa sv dau la astia cu lag ...era martor lemn music ala ... apoi tot ma cert cu el nu ma inteles mi-a dat ban 120 de minute cu motivul pausa cica ... 

scz ca nu pot face print dar fac copy paste .. era MARTOR SI LEMN SA NU CREDETI CA MINT 

(ADMIN) l0ve!#cLuj!NaPocA :  o sa  ramai fara admin ca nu ai nevoie de el
(ADMIN) l0ve!#cLuj!NaPocA :  pt ce ?
(ADMIN) l0ve!#cLuj!NaPocA :  sa golesti sv?
Kicked :"pauza (banned for 120 m

Eu unul zic remove.se poate verifica in ftp daca a dat ban si kick .eu nu cred ca o sa apara vro reactie din partea lui pt ca el habar nu are de forum.Da cand aparu  adminul asta ca nu l-am văzut niciodată pe sv

Edited by NYKU

Eu unul sunt PRO pentru un remove! Este clar că nu avem nevoie de admini de genul pentru că o să fie o proastă reputație adusă server-ului și staff-ului!

Pai , sa vedem ce decid mai marii admini dar nu e ok ce a facut domnul in cauza , deci parerea mea este tot pentru remove ...

Pro pentru remove!!! Cu un asemenea comportament nu are ce cauta printre noi........strict parerea mea!!! 

SHREK,văd că nu te interesează această reclamație?V'am spus de atâtea ori sa nu mai dați kick, indiferent de situație,doar atunci când sv ul e full.Nu îți afectează ceilalți playeri dacă alții au lag.Acum vedem ce decide founderul,d.p.d.v meu te'as lăsa așa,pentru că nu o sa avansezi așa ușor.La următoarea direct remove.

Ne cerem scuze pentru neplacerile create pe server!
Shr3k a primit remove.

Topic Inchis!

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...