Jump to content
Sign in to follow this  
Roxana-Madalina

Reclamatie la toti #$^#%^

Recommended Posts

Numele cu care ai jucat pe server: Madalina.

Adminii prezenti pe server la acel moment: madalinnn. dr0g, W1cked , OFF

Adminul reclamat: Toti cei 4 

Data: 13.02.2019

Ora aproximativa: 12

Harta : Doesn t matterrr

* Dovezi : AICI!   Vreau sa precizez faptul ca ma jucam, nu le ziceam absolut nimic si incepeau cu glume de prost-gust si nesimtite, ca si ei. Nici nu pot sa joc de ei ca ma striga, fac ironii, glume cu subinteles si etc. Si jignesc mai mult decat playerii de pe server.

Salut.

Copilarisme din partea adminilor. Cam prea indecent mai ales cand vine vb de o persoana. Tind sa cred ca si ea va servit o la fileu dar totusi pentru pentru ce mai este deschisa aceasta sesiune.

O zi frumoasa. V am pupat.

Bun deci din partea mea mie se pare un limbaj cam nepotrivit dar cred că ai zis și tu ceva indecent sau mă rog deranjant la adresa lor.

1st nu cred că ești în măsură să dai cu părerea mai ales că ai și tu o cerere de slot actovă!

Să vedem ce decizie o să fie asupra acestui subiect din punctul meu de vedere câte o mustratre verbală e de ajuns!

PS Mădălina esti foarte frumoasă 😘

Uitati-va-n Log sa vedeti ca nu i-am jignit la inceput cu absolut nimic! Asa ca nu le mai cautati scuze ca-s admini pentru comportamentul lor de tarani ca nu  cred ca noi intram sa ne jigniti voi ca aveti voi grade. Am inteles, au glumit odata, desi erau glume proaste.. am trecut cu vederea si nu le-am zis nimic, dar totusi. Deja abuzati de admin 🙂  Mai aveti si ditamai gradele degeaba, pana la urma de ce mai sunteti admini daca va comportati si voi asa si nu vorbiti civilizat ? 

Spre apararea adminilor, probabil ei au crezut ca esti baiat cu nume de fata (intalnesti des asemenea situatii cu baieti purtand nume de fata pe cs). Pentru tine, ca sfat, ti as sugera sa nu iei nici macar o secunda aceasta caterinca in serios / personal. Pare sa fii suficient de capabila sa intelegi situatia. Pana una alta, trebuie sa mai vii la noi pe server sa observi si cealalta latura pozitiva ca pana acum pare sa o fi vazut pe cea negativa 🤣.

• Haha 1

Un alt subiect care doverdeste cat de maimute suntem in natura noastra :)) oricum mi`se pare aiurea si din partea lor si ca fata cand intrii daca nu le-o dai la fileu nu cred ca se baga asa aiurea in seama ... oricum baietii , urat din partea voastra , domnisoara in schimb nu trebuia sa ii bage in seama .. zi faina sa aveti 

• Upvote 1

madalina inainte de a face o reclamatie pune si cum ai vorbit cu baieti... nesimtiti prosti retarzi... zici doar de ei ? cand o sa mai ma jignesti pe server iti fac demo si ai ban permanent !

1 minute ago, OFF123 said:

madalina inainte de a face o reclamatie pune si cum ai vorbit cu baieti... nesimtiti prosti retarzi... zici doar de ei ? cand o sa mai ma jignesti pe server iti fac demo si ai ban permanent !

Sa-nteleg ca madalinnn va acopera pe toti ? Ok, astept sa vad ce spune madalinnn.

• Upvote 1

:)))) Auzi, tu nici macar n ai fost prezent. Si da-i mai inainte sa-i fac nesimtiti. Iar daca tot esti  Marele fondator, eu cred ca esti destul de inteligent incat sa te gandesti ca din moment ce ai atributiile de admin, de ce stai si faci misto si glume cu subinteles. Iar daca era sa jignesc eu de la inceput, ei puteau sa dea gag ca nu degeaba sunt admini , in niciun caz sa jigneasca. Asa ca nu le mai cauta tu scuze alora cu limbajul lor de tarani, ca ei au început cu jigniri, in niciun caz eu. Iar eu i am facut prosti la sfarsit dupa ce mi au zis gluma aia de *** , ca si ei, de altfel. 🙂 so, please. Te credeam mai echilibrat, dar vad ca sunteti toti o apa si un pamant in staff-ul ala. Ce mai conteaza reclamatia mea, ca nah..sunt fata. Voi sunteti baieti si va permiteți sa jigniti si sa faceti misto, si tot eu cica am jignit :))))) penibili

Edited by Roxana-Madalina

poftim  limbajul ei lasa de inteless !! madalina limbajul !!! eram pe server aseara cand ai jingit cum o faci si acum !! 

Uitati-va naibi in log daca stiti ce-i ala si vedeti cine a inceput sa jigneasca. Si, i am facut prosti de abia in ultimul minut dupa ce au tot ras, si m-au jignit in niciun caz nu i am facut  retarzi. Dar pentru ca minti OFF, tind sa cred ca ce ai zis tu te cam defineste.

nu stau sa fac chat aici cu tine... hai sa vina si baieti.. sa vedem ce au de zis.. 

mai mult de 15 ani nu ai nu puteam sa ma cobor la nivelul gandiri tale 

ma jignit de nevasta tot noi suntem aia nesimtiti?

8 minutes ago, Roxana-Madalina said:

:)))) Auzi, tu nici macar n ai fost prezent. Si da-i mai inainte sa-i fac nesimtiti. Iar daca tot esti  Marele fondator, eu cred ca esti destul de inteligent incat sa te gandesti ca din moment ce ai atributiile de admin, de ce stai si faci misto si glume cu subinteles. Iar daca era sa jignesc eu de la inceput, ei puteau sa dea gag ca nu degeaba sunt admini , in niciun caz sa jigneasca. Asa ca nu le mai cauta tu scuze alora cu limbajul lor de tarani, ca ei au început cu jigniri, in niciun caz eu. Iar eu i am facut prosti la sfarsit dupa ce mi au zis gluma aia de *** , ca si ei, de altfel. 🙂 so, please. Te credeam mai echilibrat, dar vad ca sunteti toti o apa si un pamant in staff-ul ala. Ce mai conteaza reclamatia mea, ca nah..sunt fata. Voi sunteti baieti si va permiteți sa jigniti si sa faceti misto, si tot eu cica am jignit :))))) penibili

Madalina, cu adresarea asta catre staff.. ce -i cu ea ?

• Upvote 1

12 minutes ago, Roxana-Madalina said:

Smok3, tu ca fondator,  ai verificat in log tot ce s a vorbit ????? Ca se pare ca eviți 

Smok3 nu evita madalina ..... deja a luat masuri cu privire la cei implicati!!!!

Madalina am avut si eu partea mea de vina din toate aceste acuzatiii tin sa anunt ca imi cer scuze personal prin asta.... 😘 Bafta la Jocc ! 

7 hours ago, Roxana-Madalina said:

Omul mai glumeste. Si fetele mai glumesc.Mult prea deplasata reactia ta,omul mai stie si de gluma,nu trebuie sa te ataci atat...si cu atat mai mult nu trebuie sa jignesti tot staff-ul.

Desi nu am fost prezent la momentul respectiv,ma indoiesc ca madalinn si restul colegilor mei s-au apucat sa te injure asa for fun(nici nu stiu daca au facut-o). 

Peace

In primul rand nu vad daca e o gluma in intrebarea asta "Stii sa faci mancare?"

In al 2 lea rand de cand iti permiti tu care nu ma cunosti personal sa ma injuri de familie si de mama ?

In al 3-lea rand nu te-a jignit nimeni pana nu ai inceput sa arunci tot felul de reprosuri "tarani, prosti,etc" Aiurea daca vi cu astfel de reclamatii.

bine punctat w1cked ❤️ 😘 asta am zis si eu aseara dar sa luat in calcul doar.. ce am vorbit noi!!! nu si ea 😉 

Câtă vrăjeală aveți în voi copilași, deci imaginația voastră și cât fabulați, întrece absolut orice imaginație.  Închideți macar topicul că deja vrăjeala asta a lor obosită și minciunile lor, nu doar că e exagerată , dar dă în altceva..să nu zic în ce.. Nici măcar să vă asumați și să nu mai mințiți nu sunteți în stare. Asta arată ce "bărbați" sunteți, și nu vă-nțeleg chestiile astea de mielușei pe forum,  pe server vă comportați ca pe gârlă, deci sunteți aici niște sfinți.. și aveți ș-un teatru, aoleu:)) Cred că intră bine-n voi fondatorii de aveți așa teatrul ăsta și frica să vă continuați țărănismele și aici. 

Vă rog eu, închideți topicul că sărăcuții nu mai știu cum să o dea în pupincurism pe aici. 

Peace.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...