Jump to content
Marius.

Cerere Assistants Marius.

Recommended Posts

• Numele tau : Marius.
  • Varsta : 17
  • Gradul dorit : Assistants
  • Motivul de ce vrei gradul : Sincer, imi doresc acest grad pentru privilegiile pe care le ofera si nu numai, vreau sa si ajut, pe langa sectiunea design vreau sa ma mai ocup si de altele, cum ar fii: Resurse Gaming   ,  Tehnologie (IT) , si intra toate sub-forumurile din aceste sectiuni, o sa ma trag mai mult spre Design dar asta nu inseamna ca nu mi fac timp si pentru celelalte. 
  • Like 1
  • Upvote 1

Salut , in primul rand in ultima vreme ai avut o activitate foarte slaba avand gradul de Designer (+ca ti-a fost scos si adaugat iarasi).. In al doilea rand vreau activitate, apoi niste lucrari in photoshop 'bannere si altele' pentru comunitate.. (ce doresc postate tot aici dupa ce vezi postul meu).

Zic asta pentru ca : sunt multi ce-si doresc grad de Assistant, care doar ce posteaza anumite lucruri. Ei bine, acum vreau ca acel lucru ce-l face sa fie cat de cat pus la punct pentru a lua Gradul respectiv.
Multumesc de intelegere!

• Upvote 2

Salut Marius si iti multumim pentru cerere dar, din pacate trebuie sa ii dau dreptate colegului meu, @Smok3

Multi isi doresc, dupa cum, probabil ai observat si tu iar, noi trebuie sa putem face o selectie pe anumite criterii. 

Prezenta si implicarea in sectiunea unde ai fost asignat ar trebui sa te ajute sa promovezi la gradul pe care ti-l doresti, de aceea te sfatuiesc sa acorzi atentie sporita acesteia si vom fi noi cei care te vor recompensa ptr activitatea ta. 

Contra, multumim de intelegere. 

• Upvote 1

Contra, cand ai avut grad nu ai facut nimic. Daca vrei sa ajuti, fa treaba, iar noi te vom contacta cand e momentul. 

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...