Jump to content
Sign in to follow this  
garson

[RESPINS] - Cerere admin

Recommended Posts

•Nick :garson

•Varsta :21

•Steam : ON/OFF: OFF

•Ati citit regulamentul? :DA

•Ore jucate : "Link gametracker" : Am ore frate si intru zilnic.

Pro din partea mea cu o singura conditie sa ai un limbaj mai adecvat,vorbesti mult prost si fara rost cateodata dar esti activ.

Citeste ,,frate'' regulamentul si respecta modelul cerut, eu nu am mai vazut asa link de la gtracker sa se numeasca ,,Am ore frate etc''

Da dovada de maturitate si seriozitate, serverul are nevoie de admini concreti, nu jucatori ocazionali cu limbaj de strada.

Contra !

Sniror conteaza cate ore am pana acum ? sunt activ non stop,am avut ban mi l-au scos normal ca am vreo 20..dar sunt zilnic pe server :) si apropo astazi le-am dat wg adminilor sa vada ca nu sunt si codat :) merci oricum

•Nick :garson

•Varsta :21

•Steam : ON/OFF: OFF

•Ati citit regulamentul? :DA

•Ore jucate : "Link gametracker" : Am ore frate si intru zilnic.

Pro si de la mine dar, cum a zis si Gogan, mai light cu limbajul ilicit.

Pro !

Edit : cu parere de rau , desi erai activ imi schimb parerea si iti dau contra in urma ultimului eveniment de pe server cand ai luat si ban 60 min de la un admin !

Stie el Gogan ce zice, eu nu am apucat sa vad acea latura ! ;)

Da ma ai dreptate. Imi cere wg si in loc sa ma bage la joc ma tine spec 2 runde. Dupaia ma injura si imi da gag degeaba. Apoi ban. Ba baiatule copilarisme de-astea faci la tine la sat cu prietenii tai. Faptul ca esti admin pe un joc nu inseamna ca esti admin si in viata reala :)) asa ca numai face gura mare si nu trata jocul ca a tare !

Da ma ai dreptate. Imi cere wg si in loc sa ma bage la joc ma tine spec 2 runde. Dupaia ma injura si imi da gag degeaba. Apoi ban. Ba baiatule copilarisme de-astea faci la tine la sat cu prietenii tai. Faptul ca esti admin pe un joc nu inseamna ca esti admin si in viata reala :)) asa ca numai face gura mare si nu trata jocul ca a tare !

Bine ca ai venit tu sa ne tii lectii de morala aici pe forum ca altfel nu stim ce ne faceam...nu stau eu pe server prea mult in ultimul timp dar ce am vazut a fost faptul ca adminul ti-a cerut politicos wargods si tu tot futeai capu' si comentai aiurea...el ti-a dat gag 3 minute, dupa ce a expirat iar ai inceput sa futi capu' pe acelasi subiect , ca ai mai dat wg , ca de ce iti cerem , de parca esti cineva si cum ne permitem noi sa te stresam pe server cu wargods...am vazut ca si inainte de acel eveniment i-ai mentionat special lui sniror in aceasta cerere ca ai dat wg :))))

Iar referitor la spusele tale ca adminul te-a injurat , nu conider asa grav ce a zis , anume "da-l ma dracu ca i-am dat gag"...cred ca orice admin te-ar fi dat dracu la ce comportament ai !

Iar daca mai ai iesiri din astea iti cauti alt server ! ;)

<23:13:52> "garson": sunteti vaide capu vostru sa moara mama si va vedeti admin

<23:13:55> "garson": hai ma termina

<23:13:56> "garson": cu astea cu mn

<23:14:04> "QuaSIMOto": sincer, am vrut sa iti dau eu ban 2 ore dar mi-a luato inainte

<23:14:08> "garson": bine

<23:14:16> "garson": hai vedeti-va de trb ca sunteti topiti rau de tot

Ba frate ai putea sa ti vezi de treaba ta . Pe bune. Nu ti convine de mine nu ma baga in seama. Esti nebun ai venit cu figuri de astea de sat pe cs ? Fii ma frate matur si lasa ne

Ba frate ai putea sa ti vezi de treaba ta . Pe bune. Nu ti convine de mine nu ma baga in seama. Esti nebun ai venit cu figuri de astea de sat pe cs ? Fii ma frate matur si lasa ne

"Figuri de sat" iti pun la reason cand ne intalnim pe server ! ;)

Hai ca s-a facut prea mult off-topic aici !

Garson, din pacate va trebui sa iti dau CONTRA, la cererea ta. Va trebui sa te integrezi in grup inainde de a fi admin.

Daca nu poti face asta si nu poti suporta parerea celorlalti...nu poti fi admin aici. No offence. Ne cunoastem toti, ne stim toti, suntem un grup...

Vrei sa faci parte din grup, act like it, integreaza-te si revino cu cererea.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this