Jump to content

Recommended Posts

Numele cu care ai jucat pe server: eleonora

Adminii prezenti pe server la acel moment: Jus

Adminul reclamat: Jus

Data: 14/03

Ora aproximativa: 00:40

Harta : de_dust2

* Dovezi :  https://imgur.com/a/kiE8vui

Deci, nu e prima oara. De ceva vreme, il omor atat de des incat ma injura, insulta incontinuu. Aseara a sarit calul si l-a taiat pe el chelia sa imi dea slay ca am facut rush si l-am omorat cand jocul e FREE din cate stiu. Pe deasupra, dupa ce ii cer socoteala, ma mai si injura dupa cum se vede in snapshot. Nu joc de ieri-azi aici pe srv, joc des si stau in banca mea, dar m-am cam saturat de asemenea abuzuri si vreau masuri sa fie luate. Multumesc!

capu' pe trunchi Jus ! :))

Limbajul este inadecvat .. Decizia apartine fondatorilor daca va fi sanctionat  😄

jocul este free in limita bunului simt ... @t plant @ct defeuse ... sa`l asteptam pe jus cu o explicatie

Pai ce explicatie? Eu ct dau rush, il omor pe lung si imi da slay: "Am zis fara rush." Imi da slay pentru simplu fapt ca il omor, ma insulta ca il omor. Nu e motiv de sanctionare? Acum pe bune...

35 minutes ago, eleonora said:

Pai ce explicatie? Eu ct dau rush, il omor pe lung si imi da slay: "Am zis fara rush." Imi da slay pentru simplu fapt ca il omor, ma insulta ca il omor. Nu e motiv de sanctionare? Acum pe bune...

Decizia o vom lua noi dupa ce ascultam ambele parti, no offence, ele. Nu mai forta decizia.

Da, limbajul este neadecvat,  mai ales ca e admin dar, sa asteptam sa ne zica si el versiunea lui. 

Cred ca are si el dreptul la replica. 

Sanchiu` si asteptam si ce are de zis adminul

ma femeie lu dumnezo ... ce faci tu reclamatie pentru nimic ?te ai bolunzit la cap ? pai cum sa plant noi bmb cand in 10 secunde deja sunteti toti in baza acuma pe bune ? si eu primeam slay de la syncron da na m facut reclamatie ? limbaj urat ce am zis rau ? ca trag bota in tine ? asta i lbj urat la tine ma fata? tre sa meri la un pshiolog .. sau ca am zis dute n in sange ? ce lbj urat e asta? nu se face reclamatie pt 2 vb ce nu in injuraturi .. pararea mea acuma sa vedem ce zic si alti ... 

Eu de cand stiu serverul acl , jocul e free...freeeeee !

La aia de stau cu polar in baza nu le mai zice nimeni nimic , hai sa nu ne ofticam aiurea ssa dam slay ca nu stim sa folosim un flash anti rush , sau ca acea persoana ne omoara in repetate randuri !

Iar referitor la limbaj , no ofence , eu ti-as zice in locul ei  "assa vorbesti cu ma-ta" !

Ce inseamna trag bota in tine ??? trag p*la in tine ? sau ce ???...sau aia cu dute in sange , si mai urat ! 😉 despre ce sange e vorba ? 

Ai glume proaste rau , daca au fost glume...cel mai frumos si ok ar fi sa iti ceri scuze ssa primesti un avertisment , parerea mea !

Dar fodatorii decid, e doar o parere , sper sa nu supar pe nimeni !

mda ... Jus cel mai frumos ar fi sa`ti ceri scuze foarte frumos de la ea(el) si considera ca este un avertisment din partea staffului ... daca nu o vei face vei primi - la grad ... ms pentru intelegere

• Like 1

Indicat ar fi sa dati mana prieteneste si sa va impacati. Tu, Jus sa iti ceri scuze ptr ca si eu sunt de acord cu ante vorbitori mei. Iar tu, eleonora sa continui sa fii impartiala, asa cum te stiu si sa le accepti. 

• Like 1

Impartiala am fost si voi fi pe veci, cum nu l-am cerut rastignit pe Mezu(sau cum o fi nick-ul mai exact), nu mar incanta cu nimic nici Jus, insultata, injurata am fost si mai rau, chiar si unde aveam admin si in rare cazuri am dat ban. Am tinut doar sa se consemneze niste chestii. Cer un joc frumos si linistit, atata tot. Sa trecem peste si spor la joc, pana la urmatoarea :))))

• Like 2

Am luat la cunostinta si, trust me, toti participantii la aceasta dezbatere vor face la fel ca Je. :)))))

T/c

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...