Jump to content
Sign in to follow this  
INSURGENTII

Abuz de admin si vocabular vulgar

Recommended Posts

Numele Reclamatului: AcL*B0BiTSa 

Dovada(Screenshot):  https://imgur.com/a/WEXWs61

Descrierea situatiei: Pai jucam d2 si am intrebat cati codati sun la ora asta c.... si s a trezit acest atotputernic si intelept admin sa mi raspunda el cu un limbaj de lemn si sa ma jigneasca , nu zic ca eu as fi avut un limbaj mai frumos dar imi poti da gag kick si daca continui ban ... dar se pare ca el agita playerii le vorebeste pe dos si cand ii se scoala lui le da ban ca na e admin si isi perminte . v as ruga sa luati masuri impotriva acestui copil , aveti devezile mai sus .... si sa zicem prin absurd ca banul ar fi fost pentru limbaj dar tot nu dai permanent mai ales ca tu ca admin ai un limbaj care lasa de dorit ce exemplu dai tu la alti playeri ? 

Posted (edited)

Deci în primul rând trebuie respectat modelul de reclamație dar să trecem la subiect.

1. nu ai un limbaj potrivit cum ai specificat și tu mai sus puteai să-ți vezi de treabă și să faci reclamația

2. pentru codații aveți chat admin ([email protected]) pentru care puteți să raportați posibili codați care îi suspectați

3. bobiță nu știu ce are cred că și-a pierdut mințile eu îl știu un admin cu bun simț, glumeț și care respectă jucătorii precum și oameni din staff 

Eu unul sunt de părere că altcineva are accesul lui sau a intrat cineva pe pc-ul lui și sa jucat cu nick lui și cu accesul dar mie greu să cred că el are acel limbaj din punctul meu de vedere este un admin bun care nu vorbește urât.

Eu unul pun seamă pe nervozitate sau o stare de spirit mai nașpa dar să vedem ce are de spus în apărarea lui dacă este adevărat un -1 sau suspend 2 sau 3 săptămâni ar fi de ajuns !

Edited by iubesc pateu

Posted (edited)

Hey surgentil, divergent... mai bn vedeai titanic de 10 ori sau avatar de 30D ori ... . dupa cum observi, sunt haios de fel dar pt ca imi place dintr-un caz convergent, aplanand parerea spusa de tine mai sus, prin aplicarea copilariei mele de 32 de ani deocamdata, si multi ani de aici inainte de copilarie (cat traim invatam, si atat cat nu avem informatie, invatare si aplicare cat mai corecta pe zi ce trece (progresiv) suntem "copii" asa ca evoluam intr-un mod ascendent, cine vrea, viata are urcusuri si coborasuri ... stagnari etc.. in fine ca ma lungesc cu degenerararea asta!!! 😄 Multumesc pt compliment bineinteles, totodata tin sa zic ca nu este chiar asa usor sa fii si admin si sa mai si joci gen distractiv (daca eram la NASA doar clipeam si virgulile codificate dispareau, dat fiind faptul ca acolo este tehnologie si mii de maini care au sute de mii de degete.... hopaa codul binar :))) si tocmai pt ca adminarea consista in cateva responsabilitati eventual foarte eficiente pt distractia celor care joaca in mod normal si corect fara doar si poate cu 0 dureri de B0BiTSe 😄  ... asadar .. tot ce am spus aici este doar un mic "pamflet" referitor la ce am vorbit pe server si de altfel sa tii cont ca exita un mesage log al serverului care va fi verificat de persoana adecvata.... avand in vedere ca fiecare avem zile cu stres si intamplari amare sau poate chiar si o stare de ebrietate nu prea asteptata sau fara nici o prevenire anume, este posibil ca sa fi ripostat cu mai multa ironie. .. nu sarcasm ... ca este diferenta .. . s.a.m.d. din pacate nu mai tin minte exact daca a fost un permanenty... tot este posibil .. 

ps. consistenta si motivul banului l-ai descris destul de bn si va fi verificat.. scuze si spor la pim pam fleoshk frag!!!    have a nice day people!!!    que tengais un buen dia gente!!! 

Edited by thealbertino

2 hours ago, iubesc pateu said:

Deci în primul rând trebuie respectat modelul de reclamație dar să trecem la subiect.

1. nu ai un limbaj potrivit cum ai specificat și tu mai sus puteai să-ți vezi de treabă și să faci reclamația

2. pentru codații aveți chat admin ([email protected]) pentru care puteți să raportați posibili codați care îi suspectați

3. bobiță nu știu ce are cred că și-a pierdut mințile eu îl știu un admin cu bun simț, glumeț și care respectă jucătorii precum și oameni din staff 

Eu unul sunt de părere că altcineva are accesul lui sau a intrat cineva pe pc-ul lui și sa jucat cu nick lui și cu accesul dar mie greu să cred că el are acel limbaj din punctul meu de vedere este un admin bun care nu vorbește urât.

Eu unul pun seamă pe nervozitate sau o stare de spirit mai nașpa dar să vedem ce are de spus în apărarea lui dacă este adevărat un -1 sau suspend 2 sau 3 săptămâni ar fi de ajuns !

Scz-ma pe mine daca n am respectat modelul se mai intampla ....... a fost anuntat si pe [email protected] de catre un player Nicu ca exista un posibil codat pe sv si aceste admin a spus sa lase [email protected] in fine se poate verifica consola ..... daca asta numeste tu glumet si care respecta playerii si oameni si din staff , atunci cand e nervos care ii e limbajul ? Oricum multumesc pentru timpul acordat , zi frumosa !

Posted (edited)
1 hour ago, thealbertino said:

Hey surgentil, divergent... mai bn vedeai titanic de 10 ori sau avatar de 30D ori ... . dupa cum observi, sunt haios de fel dar pt ca imi place dintr-un caz convergent, aplanand parerea spusa de tine mai sus, prin aplicarea copilariei mele de 32 de ani deocamdata, si multi ani de aici inainte de copilarie (cat traim invatam, si atat cat nu avem informatie, invatare si aplicare cat mai corecta pe zi ce trece (progresiv) suntem "copii" asa ca evoluam intr-un mod ascendent, cine vrea, viata are urcusuri si coborasuri ... stagnari etc.. in fine ca ma lungesc cu degenerararea asta!!! 😄 Multumesc pt compliment bineinteles, totodata tin sa zic ca nu este chiar asa usor sa fii si admin si sa mai si joci gen distractiv (daca eram la NASA doar clipeam si virgulile codificate dispareau, dat fiind faptul ca acolo este tehnologie si mii de maini care au sute de mii de degete.... hopaa codul binar :))) si tocmai pt ca adminarea consista in cateva responsabilitati eventual foarte eficiente pt distractia celor care joaca in mod normal si corect fara doar si poate cu 0 dureri de B0BiTSe 😄  ... asadar .. tot ce am spus aici este doar un mic "pamflet" referitor la ce am vorbit pe server si de altfel sa tii cont ca exita un mesage log al serverului care va fi verificat de persoana adecvata.... avand in vedere ca fiecare avem zile cu stres si intamplari amare sau poate chiar si o stare de ebrietate nu prea asteptata sau fara nici o prevenire anume, este posibil ca sa fi ripostat cu mai multa ironie. .. nu sarcasm ... ca este diferenta .. . s.a.m.d. din pacate nu mai tin minte exact daca a fost un permanenty... tot este posibil .. 

ps. consistenta si motivul banului l-ai descris destul de bn si va fi verificat.. scuze si spor la pim pam fleoshk frag!!!    have a nice day people!!!    que tengais un buen dia gente!!! 

Inainte sa comentenzi inutil despre Nickname-ul meu cauta pe google INSURGENTII Steaua PN sa vezi ce inseamna acest nick , toata aberatia pe care ai scris o mai sus nu scuza cu nimic limbajul si atitudinea ta , tu ca si admin trebuie sa fi un exemplu pentru ceilalti jucatori , atata timp cat tu ai un asemenea limbaj ce pretentii sa ai de la un simplu player ?  Atunci e trist daca tu ca si admin nu stii daca ai dat ban permanent sau nu , din cate stiu eu, cand dai un ban te duci si postezi la dovezi ban , cui i ai dat ban dc . etc intelegi tu ca doar esti admin sper ca nu doar cu numele , si app nu cred ca avem vreo tovarasie sa ne permitem glume impreuna , tineti glumele pentru prietenii , familie si alt cunostinte de ale tale , 

Edited by INSURGENTII

repet parte din comentariu e mai sus ... in alt mod?  LITERELE DE TIPAR CU MAJUSCULE INSEAMNA IN MOD METAFORIC CA MA RASTESC SAU TIP LA TINE  (trebuia sa faci gramatica cu mn (diftong, triftong si hiat... neatsa?)  si la 18 ani sa vb 4 limbi fluent, atat scris cat si, fiiatent: PRONUNTAT!!! .... in log-ul serverului se va vedea ca imi dadeai lectii de gramataica, citez ce ai zis "ma-ta cu cratima"   .. trebuie sa fii prea prost sa pui screenshot cu motivul banului tau ... pt ca banurile mele au ca reason clar motivul banului si bineinteles te ca poti glumi si face misto/caterinca de  sau cu cineva atat timp cat se prinde de gluma sau vrajeala si iti urmeaza zeflemeul elegant ...  si ti-am raspuns: "DUMNEA-TA = "MA-TALE"" pe cand mata te invata dictando, eu stiam ce este aia mama ..... abia ... asa ca grija cu familia si mamele .. pe cand ma-ta erai copil mic si invatai sa pasesti drept sau putin cracant,  mata lingea inghetata sa nu curga  si sa poti sa o lingi in timp ce era rece .. pt ca, ce rost ar mai avea numele inghetata daca ar fi calda ? te pup si spor examene... scrisoarea a III-a !!! de GEORGE NELU SPADOVEANU COSBUCI!!! 😛 

13 minutes ago, thealbertino said:

repet parte din comentariu e mai sus ... in alt mod?  LITERELE DE TIPAR CU MAJUSCULE INSEAMNA IN MOD METAFORIC CA MA RASTESC SAU TIP LA TINE  (trebuia sa faci gramatica cu mn (diftong, triftong si hiat... neatsa?)  si la 18 ani sa vb 4 limbi fluent, atat scris cat si, fiiatent: PRONUNTAT!!! .... in log-ul serverului se va vedea ca imi dadeai lectii de gramataica, citez ce ai zis "ma-ta cu cratima"   .. trebuie sa fii prea prost sa pui screenshot cu motivul banului tau ... pt ca banurile mele au ca reason clar motivul banului si bineinteles te ca poti glumi si face misto/caterinca de  sau cu cineva atat timp cat se prinde de gluma sau vrajeala si iti urmeaza zeflemeul elegant ...  si ti-am raspuns: "DUMNEA-TA = "MA-TALE"" pe cand mata te invata dictando, eu stiam ce este aia mama ..... abia ... asa ca grija cu familia si mamele .. pe cand ma-ta erai copil mic si invatai sa pasesti drept sau putin cracant,  mata lingea inghetata sa nu curga  si sa poti sa o lingi in timp ce era rece .. pt ca, ce rost ar mai avea numele inghetata daca ar fi calda ? te pup si spor examene... scrisoarea a III-a !!! de GEORGE NELU SPADOVEANU COSBUCI!!! 😛 

Asta dovedeste inca odata limbajul tau colorat pe care il ai , se pare ca nu te opresti din jigniri atata poti ce sa ti cer tie , si stai linistit am mai multa scoala decat ai tu vacante si invers , nu ma intereseaza pe mine ca la 18 ai tai stii tu 4 limbi , te a intrebat cineva ? Din cate se pare un dialog cu tine duce doar la jigniri din partea ta . mi se pare ca esti putin limitat . Tot ce vrei tu sa demontrezi prin limbajul tau se reflecta asupra ta ...

Rog a se lua masuri impotriva acestui admin care se pare ca in continuare are un limbaj indecent si jignitor 

::)))))))))))))))))))))))))))) bravo pizderman ! nota 2-0 stai IN joc.. . te ei de "ma-ta" si vrei sa te invit la o bere presupun ?  

1 hour ago, thealbertino said:

::)))))))))))))))))))))))))))) bravo pizderman ! nota 2-0 stai IN joc.. . te ei de "ma-ta" si vrei sa te invit la o bere presupun ?  

Daca ai timp si vrei sa ne vedem ca baietii sa discutam despre limba si literatura romana oricand vrei tu , Bucuresti sector 4 Berceni 

Din cate vad, adminul bobita a exagerat foarte mult in privinta limbajului..
Parerea mea e ca va fi retrogradat de la gradul respectiv!

Dar pana atunci, asteptam si explicatiile lui bobita.

1 hour ago, INSURGENTII said:

Daca ai timp si vrei sa ne vedem ca baietii sa discutam despre limba si literatura romana oricand vrei tu , Bucuresti sector 4 Berceni 

Inceteaza din a mai posta aici.

On 4/3/2019 at 7:52 PM, Smok3 said:

Din cate vad, adminul bobita a exagerat foarte mult in privinta limbajului..
Parerea mea e ca va fi retrogradat de la gradul respectiv!

Dar pana atunci, asteptam si explicatiile lui bobita.

Om mai terminat ca Bobita asta eu nu am mai vazut :)))))))))))

• Haha 1

Posted (edited)
18 minutes ago, DracuShoruL_M1c said:

bobita are timp de 12 ore sa faca post sau o sa fie sanctionat

Dupa cum se vede mai sus , a raspuns chiar de 3 ori :))))))))))

Sa nu mai zic de cand e reclamatia :))))))

By INSURGENTII, Wednesday at 07:38 AM

Wednesday at 07:38 AM

Edited by QuaSIMOto

Smok3, ti-am trimis in privat acu vreo 2 zile ceva.. daca nu esti de acord, postez aici acelasi lucru.. daca daca, te rog inchide topilcul si explica-i la baieti ca nu accept injuraturi de mama... 

12 hours ago, QuaSIMOto said:

Dupa cum se vede mai sus , a raspuns chiar de 3 ori :))))))))))

Sa nu mai zic de cand e reclamatia :))))))

By INSURGENTII, Wednesday at 07:38 AM

nu cred ca e trb ta ce se intampla pe acl sau nu ... 😉

Bobita -1  T/C

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...