Jump to content
atom1k

Unban 'atom1k'

Recommended Posts

Nick : atom1k

Adminul care v-a banat : Nu cunosc.

Ora / Data : 07.04.2019, ora 20:00 din ce-mi amintesc

Ip-ul :  192.168.0.103

SteamID-ul  STEAM_0:0:14658861

Am atasat un screenshot. 

Rog adminul ce m-a banat sa imi prezinte si mie o dovada cat de cat palpabila ca dupa aproximativ 20 de ani de cs sa ajung sa fiu banat asa aiurea, fara a mi se specifica vreun motiv...

20190408004532_1.jpg

• Like 1

Asa cum am specificat mai sus, am revenit cu o concluzie la demo-ul facut de @B0g

Prima runda:

Nimic concludent

A doua runda: Pleaca spre baza t, ajunge baza si da head trangand intr-un grup de adversari. Tin sa precizez ca, din cauza ESL=ului activat, nu se vede daca ii sare tinta de pe un adversar pe altul. Trage cateva rafale, face to face cu tot grupul de 3-4 playeri dar face doar un frag. Daca era aim, omora cel putin 2. 

Runda a treia:

O alta precizare ar fi ca am urmarit demo-ul cu viewdemo, in slow. In a treia runda, face fragul dupa ce Ciel il omoara pe Hooligan si pe Ejaculez Sange, de la balcon. Trage primele focuri in el, Ciel scapa din rafala si intra in casa, iar atomik continua sa traga, prin perete. Tinta are curs normal, nici urma de cod. 

Concluzia: Demo prea scurt, ESL-ul activat, fapt care impiedica vizualizarea unui eventual cod de aim/ silent aim. Nimic ilicit. 

CLEAN!

Mda , nici mie nu`mi pare ceva suspect , plus ca ai putea sa dezactivezi ESL`ul cand faci demo-ul data viitoare 🙂

ok . daca voi ziceti . cel putin la a 3 a faza la ciel .  sau cum trage la afk uri . tinta aia sare numai ...in fine. demo poate prea scurt. dar nu e scapat

Just now, B0g said:

ok . daca voi ziceti . cel putin la a 3 a faza la ciel .  sau cum trage la afk uri . tinta aia sare numai ...in fine. demo poate prea scurt. dar nu e scapat

Nu a zis nimeni ca nu ai dreptate!!! Dar e prea scurt demo:( Oricum e de urmarit !!! Bafta

[AMXX] ID-ul "STEAM_0:0:14658861" a fost inlaturat din lista de ban-uri
[AMXX] Ip-ul "89.41.25.203    " a fost inlaturat din lista de ban-uri

Inchis!

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...