Jump to content
Sign in to follow this  
rapper-

Cerere unban rapper

Recommended Posts

• Nick : RAPPER][

• Adminul care v-a banat : nu stiu

• Ora / Data : 12.04.2019 / 12:50

• Ip-ul : 5.2.253.58

• SteamID-ul numeric : STEAM_0:0:433953842 

• Printscreen din consola :  03D3D4CBA8022366975DD9E7AA88A671CE34C43E

• Link download arhiva poze / scanare WG : nu mi a cerut nimeni. Am luat ban instant de la un admin

Posted (edited)

Am intrat pe ts si I am explicat lui bobita. Aim-dll era numele meu, daca va uitati mai sus pe table acolo scrie clar ca e nume. In afara de asta, pe wargod zice ca a fost detectat pe data de 24 FEBRUARIE ca am folosit ESL models. Ok, am inteles, suint interzise, dar dupa ce mi s a explicat pe alt server ca nu am voie cu asa ceva, le am scos si  nu am mai folosit asa ceva. In wargodul de aseara, 11 APRILIE, nu este detectat nimic. 

Edited by rapper-

17 hours ago, rapper- said:

Am intrat pe ts si I am explicat lui bobita. Aim-dll era numele meu, daca va uitati mai sus pe table acolo scrie clar ca e nume. In afara de asta, pe wargod zice ca a fost detectat pe data de 24 FEBRUARIE ca am folosit ESL models. Ok, am inteles, suint interzise, dar dupa ce mi s a explicat pe alt server ca nu am voie cu asa ceva, le am scos si  nu am mai folosit asa ceva. In wargodul de aseara, 11 APRILIE, nu este detectat nimic. 

Adevarul e ca nu conteaza cu ce a jucat in trecut , daca : nu a jucat pe serverul nostru in momenul ala / si nu a fost prins cu ceva anume pe server. Insa el a spus ca a jucat cu 'models esl' si le-a scos pentru ca a fost atentionat de un alt admin pe un alt server.

19 hours ago, rapper- said:

• Nick : RAPPER][

• Adminul care v-a banat : nu stiu

• Ora / Data : 12.04.2019 / 12:50

• Ip-ul : 5.2.253.58

• SteamID-ul numeric : STEAM_0:0:433953842 

• Printscreen din consola :  03D3D4CBA8022366975DD9E7AA88A671CE34C43E

• Link download arhiva poze / scanare WG : nu mi a cerut nimeni. Am luat ban instant de la un admin

ne cerem scuze pentru neplacerile create ... in demo nu reiese urma de cod ... ai primit unban ... t/c

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...