Jump to content
Sign in to follow this  
rapper-

cerere unban rapper

Recommended Posts

• Nick : RAPPER][

• Adminul care v-a banat : nu stiu

• Ora / Data : 2:53 / 13.04

• Ip-ul : 5.2.253.58

• SteamID-ul numeric :STEAM_0:0:433953842 

• Printscreen din consola :8E04F1DB3CA1C8652BE3540E144B47024C53AF0D

Revin cu o noua cerere de unban :DD

• Like 1

Atunci, asteptam demo-ul, pica.. 🙂

Eu m-am uitat la acel demo, din punctul meu de vedere jucatorul nu are nimic, joaca sunet, radar. Pro unban ! 

Sunt banat a doua oara pentru ca nu aveti admini capabili, nu ca as avea eu coduri. 

Cand vine un baiat care joaca cat de cat mai bine decat majoritatea jucatorilor de pe server, imediat are coduri. Sincer acum, cam asta e mentalitatea unora. Rog doar sa se resolve si sa pot sa ma joc linistit. Daca chiar vreti sa scapati de mine, puteti bine si frumos sa ziceti ca am coduri si aia e, dar deja un admin a zis ca nu se reflecta nimic din demoul respectiv.

*Nu am putut sa dau edit ca a trecut prea mult timp de la postare*

2 hours ago, rapper- said:

Cand vine un baiat care joaca cat de cat mai bine decat majoritatea jucatorilor de pe server, imediat are coduri. Sincer acum, cam asta e mentalitatea unora. Rog doar sa se resolve si sa pot sa ma joc linistit. Daca chiar vreti sa scapati de mine, puteti bine si frumos sa ziceti ca am coduri si aia e, dar deja un admin a zis ca nu se reflecta nimic din demoul respectiv.

*Nu am putut sa dau edit ca a trecut prea mult timp de la postare*

nu vrea nimeni sa scape de tine ... vreau sa vad si eu demo!(Timpul de asteptare pentru unban este de 24 ore ) mai e putin 

Adminul in cauza va fi avertizat sau sanctionat daca nu vine cu o dovada timp de 6 ore incepand de acum!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...