Jump to content
SnIpeR1

Cererer unban SnIpeR

Recommended Posts

Nick-SnIpeR

Adminul care v a banat-nu stiu,probabil ACL Spart ca el a cerut wg.

Ora/data -10:35  19.05.2019

ip-79.117.108.71

Steam-nu am 

www.wargods.ro/wcd/report.php?id=1711209

Imi faceti poze in fiecare zi,nu am zis nimic....mi ati cerut wg de cateva ori-l am dat.

Si azi l am dat si dupa ce l a primit a zis ca pot juca.Dar a intrebat de ce am iesit din cs in timpul wg,i am explicat ca mi se blocheaza placa video si ca daca nu crede poate intra pe teamviewer la mine in PC cand fac testul wg sa vada ca se blocheaza .A zis ca pot juca si dupa 1 minut ma trezesc cu ban.

Daca incurc spuneti asa sa nu mai intru,nu scrieti la motiv nowg...cand eu am dat wg si chiar a zis ca pot juca.

aici amandoi aveti dreptate , nu ai voie sa iesi cand dai wg, si intradevar am mai intalnit sa se blocheze .

este jucator destul de vechi si a fost verificat si iar verificat ...insa ai mai fost detectat in trecut de wg cu "coade" + ca as fi curios ce ai in cfg ul ala cu 250 de linii.. 

eu zic  unban de data asta , dar daca "evenimentul" se mai repeta ,vei ramane cu ban. 

asteptam parerea si altor admini.

Posted (edited)

pro unban.

Edited by NYKU

Posted (edited)

bog...intri in Pc meu cu teamviewer...si te uiti....nu am nimic in el,sau cel putin e cum am luat cs de p;e net...cat despre am mai fost detectat cu coade in trecut....a fost pe serverul lui Kora,si aici poate sa confirme el ca era tot asa cum am luat cs de pe filelist...nu am stiut de ele.Atunci Kora mi a recomandat sa iau cs de adresa aia a lor cu steampow....(nu mai retin exact) si asa am facut..este cs ala

Edited by SnIpeR1

ai primit unban ,   cum ziceam ai grija data viitoare. 

sa inchida un administrator topicul. 🙂 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...