Jump to content
VPS

Cerere Unban - VPS

Recommended Posts

Posted (edited)

• Nick : VPS

• Adminul care v-a banat : nu stiu 🙂

• Ora / Data : 19:50 / 21.05.2019

• Ip-ul : 89.46.30.206

• SteamID-ul numeric : STEAM_0:0:39154613

• Printscreen din consola :  https://www34.zippyshare.com/v/OPoYraFP/file.html

• Link download arhiva poze / scanare WG : nu am, nici nu cred c-au facut 🙂

Problema sta in felul urmator, nu stiu cine m-a banat si de ce, dar doresc atat unban cat si sanctionarea adminului in cauza. N-am venit sa ma milogesc pentru ca n-am gresit cu nimic. Singura rugaminte a mea este, pe viitor sa fiti mai atenti si daca cineva joaca bine, nu sariti una doua cu ban, dati dovada de marlanie si lipsa de experienta :). O zi buna.

~ tin sa precizez ca mi s-au mai facut odata poze si a fost totul ok.

Edited by VPS

asteptam adminul cu dovada. 

2 hours ago, VPS said:

Problema sta in felul urmator, nu stiu cine m-a banat si de ce, dar doresc atat unban cat si sanctionarea adminului in cauza. N-am venit sa ma milogesc pentru ca n-am gresit cu nimic. Singura rugaminte a mea este, pe viitor sa fiti mai atenti si daca cineva joaca bine, nu sariti una doua cu ban, dati dovada de marlanie si lipsa de experienta :). O zi buna.

~ tin sa precizez ca mi s-au mai facut odata poze si a fost totul ok.

VPS, nu contestam capacitatile tale de player Cs. Doar ca exprimarea lasa de dorit. Asteapta replica, sunt sigur ca adminul si-a facut doar datoria fara intentia de a-ti face rau sau din "marlanie".  Trust me, sunt o groaza de playeri de calitate pe acest server si implicit un staff pe masura.

Sa asteptam adminul cu dovada. 

Blana ia dat ban direct sigur fara demo ca juca.l-am întrebat dacă are demo si a zis ca toti după ts au zis ca are wall.m-am uitat pe el inainte sa ia ban si nu avea nimic.

Sa primească unban pt ca nu exista nici o dovada

Nu caut sa jignesc pe nimeni, dar cum poti explica faptul ca daca faci 7 fraguri consecutiv, jucand la sunet, si te iei dupa niste vorbe spuse in vant, sa fie asta drept "dovada" pt a ma bana pe mine, mi se pare putin absurd.  Ma joc pe serverul vostru de vreo 2 saptamani sa zic asa, nu mereu ca nu am timp, dar cand intru nu jignesc si nici nu prea interactionez cu lumea. Imi vad de treaba mea si ma bucur de relaxare, dar uneori chestiile astea te scot din pepeni :). Seara buna.

Posted (edited)

ok. daca intradevar asa este , si Blana nu are nici o dovada,ai unban ,vom discuta  la sedinta acest topic.

ne cerem scuze pentru neplacerile create! 

iar pe viitor daca vei fi verificat am pretentia sa rapsunzi corespunzator.

Edited by B0g

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...