Jump to content
DlPlanta

Reclamatie AcL*SpecOps.Ar15

Recommended Posts

Numele cu care ai jucat pe server: SUPERGENERAL Dl Planta

Adminii prezenti pe server la acel moment: AcL*SycroN afk, AcL *BlaNa afk

Adminul reclamat: AcL*SpecOps.Ar15

Data: 01.06.2019

Ora aproximativa: 12:20 

Harta : de_dust2

* Dovezi : https://imgur.com/a/SfSVlRY

Eram CT, am iesit pe mid si l-am omorat cand a aruncat grenada, a dat retry si mai tarziu in runda m-a omorat.

https://imgur.com/a/ELJ5hQX

Posted (edited)

E vorba de bun simt. Daca erai in locul meu si dadeam eu retry si dupa te omoram, imi dadeai ban.

Edited by DlPlanta

Nu inteleg rostul reclamatiei , i-ai facut reclamatie pentru ca a dat retry si te-a omorat mai tarziu in aceeasi runda ? fa-ma sa inteleg te rog ... daca e asa , reclamatia este absurda ...

Cum adica reclamatia e absurda? L-am omorat la inceputul rundei, a dat retry si m-a omorat. Hai sa nu abuzam de buguri. De acum dau rush, ma omoara dau retry si dupa va omor si eu pe voi.

Posted (edited)

Se poate da si ban de câteva minute daca face retry de mai multe ori.fiind admin ar trebui sa stii ca nu se face asa ceva.joaca corect

Edited by NYKU

Chill,PGL-istule. Ai cu cine aici,stai calm,dar toti am facut macar odata chestia asta la nervi . Nu trebuie sa faci atata caz din asta,cred ca puteai sa o rezolvi si pe server in chat.Si pe mine m-au omorat playeri dupa ce au dat retry,dar nu le-am dat ban...

• Like 1

Daca tu ca admin faci asa, ce mai vrei de la playeri? Si din cate am vazut, doar adminii fac asta si cei care "au fost verificati de 20 de admini". Pe oricine anunti ti se raspunde: "A fost verificat de 20 de admini"

Durere in pula si bataie de joc mai mare ca aici nu am vazut. TC!

Poi daca a fost verificat si tu il dai pe [email protected] si adminul iti spune ca nu are nimic inseamna ca asa este.asta nu este durere in pula daca ala e bun si tu esti mai slab nu este problema noastra

• Like 2

Sunt playeri care joaca aici de luni,poate chiar ani. Daca i-am verifica de fiecare data cand li se pare unora ca au cod noi am sta numai spec.Mai invata...T/c

Well, in primul rand pica reclamatia ta din cauza limbajului si neste jigniri aduse la adresa staff-ului si nu din cauza unui exces de zel din partea adminului care, dupa parerea mea, nu e neaparat un motiv de reclamatie. Ai dreptate, pe deoparte, astfel de lucruri nu ar trebui sa se intample nici din partea playerilor dar nici din partea adminilor, totusi, nu e atat de grav. Chill. 

T/c si vei scapa cu un avertisment verbal doar, pentru limbaj neadecvat la adresa unor oameni care muncesc de ani pe serverul asta, ca tu, player sa poti juca cat de cat in conditii normale, fara codati. 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...