Jump to content
Sign in to follow this  
NiGhTmArE.cmd

Cerere unban NiGhTmArE.cmd

Recommended Posts

----------------------------

• Nick :

NiGhTmArE.cmd

• Adminul care v-a banat :  

AcL*NYKU

• Ora / Data : 23/06/2019 08:50

• Ip-ul :

77.81.70.196

• SteamID-ul numeric : 

STEAM_0:0:47745216

Mi-au fost facute si poze, am facut si wg de "n" ori, Syncron mai avea putin si ma chema cu parintii la sedinta:))) Cred ca am peste 100h pe server, nu e normala atitudinea asta din partea unui admin si nu e prima data cand e arogant si plin de el pe server aiurea. Nykule hai sa fim oameni 😉 

----------------------------

1.png

2.png

3.png

suntem oameni ma stiu ca esti vechi ai facut 100 de wg si poze dar mi sa parut ff suspec felul cum intrai si ieseai dupa server.ai intrat nu faceai un frag te-am omorat ai iesit ai intrat iar peste ceva timp la fel nu faceai frag ai iesit apoi ai intrat erai zeu cum cap dupa cap din toate pozitiile.de cate ori am cerut wg mi-ai facut fara comentarii dar acu ai facut pe smecherul.wg nu se cere dar se mai fac exceptii la zmei.poate tu probai ceva de intrai si ieseai mereu.o sa primesti unban dar fa ce ti se cere chiar daac ai 1000 de ore.dai drumul la scan imi ziceai ca ai dat drumul si te jucai pana se facea.mare lucru si inca ceva

NU SUPORT SMECHERII

zici ca ai facut de n ori wg dar am gasit doar 3 scanuri non steam.nici pe ip si nici pe steamul asta care l-ai pus la cererea de unban nu am gasit vrun scan.doar pe nickul tau 3 scanuri nonsteam ,ia vezi ai pus steamul bn si ipul ca sa iei unban cu toate ca eu zic contra unban,sigur probai ceva

https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=1655034

Intru si ies cateodata dupa 1-2 runde pt ca ma joc de la munca, si daca trece cineva sau am ceva de facut q+tab+enter in consola. Cateodata sunt atent si-n alta parte, cateodata am sunet, cateodata nu, depinde de mai multi factori, de aici si fluctuatia in "evolutia" mea. Sper ca m-am facut inteles, cat despre cat de smecher sunt...csf? Nici eu nu suport ofticatii si arogantii dar na, trebuie sa convietuim. Iti zisesem in chat sa stai 2 min, iti faceam wg, dar m-am razgandit cand ti-am vazut replica aia aroganta. N-am o problema cu wg, si-o sa fac de fiecare data cand mi se cere civilizat, o sa fiu exceptia aia de care vorbesti tu ca doar na..sunt zmeu, nu? :))) Sper ca m-am  facut inteles 🙂

On 6/23/2019 at 11:12 AM, NYKU said:

zici ca ai facut de n ori wg dar am gasit doar 3 scanuri non steam.nici pe ip si nici pe steamul asta care l-ai pus la cererea de unban nu am gasit vrun scan.doar pe nickul tau 3 scanuri nonsteam ,ia vezi ai pus steamul bn si ipul ca sa iei unban cu toate ca eu zic contra unban,sigur probai ceva

https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=1655034

Steam id-ul e bine ca l-am luat din cs, ip-ul din  sharing center direct,nu stiu unde il gasesc in cs. Cat despre ce ai gasit tu...clar au fost mai multe si da, la inceput am intrat non-steam, cu un cs de pe filelist ca nu puteam sa ma loghez pe steam. 

deci motivul banului a fost ca nu a dat wg??  Nycu are dreptu sa ceara wg, fiind co'owner, deci daca ti-a cerut si nu l-ai dat , banul ramane .  (acum depinde cat a asteptat , ne fiind un timp limita .doar sa nu iesi de pe server.) 

restul discutiilor voastre , nu sunt importante, si sigur vi le lamuriti voi , in caz ca a facut abuz de grad exista sectiunea cu reclamtii.

inca nu sunt lamurit cu ce s-a intamplat. 

6 hours ago, B0g said:

deci motivul banului a fost ca nu a dat wg??  Nycu are dreptu sa ceara wg, fiind co'owner, deci daca ti-a cerut si nu l-ai dat , banul ramane .  (acum depinde cat a asteptat , ne fiind un timp limita .doar sa nu iesi de pe server.) 

restul discutiilor voastre , nu sunt importante, si sigur vi le lamuriti voi , in caz ca a facut abuz de grad exista sectiunea cu reclamtii.

inca nu sunt lamurit cu ce s-a intamplat. 

1. Nicaieri in regulament nu scrie ca unii admini au dreptul sa ceara wg si altii nu, indiferent de gradul lor. 

2. Da, asta a fost motivul. Initial i-am zis sa stea 2 min ca ca-l fac, apoi a avut replica aia aroganta si n-am mai avut chef:)) Daca asa merg lucrurile..."da-l dracu de regulament, facem cum avem chef..."

3. Sunt de acord sa ramana banul, oricum n-o sa mai intru deci nu e relevant:) 

Bafta!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...