Jump to content
Hell

unban HellFire

Recommended Posts

Nick :HellFire

• Adminul care v-a banat :

AcL*Biohazard

• Ora / Data :13:18   (austria)   10/07/2019

• Ip-ul :172.68.51.44

• SteamID-ul numeric :  nu il stiu

• Printscreen din consola : am iesit din cs nu am stiut ca am nevoie de asa ceva 

• Link download arhiva poze / scanare WG :https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=1749967

• precizez ca e rosu din cauza la prea multe linii din cfg si iam spus ca daca vrea intru teamspeak ii dau teamviewer si poate sa vada cfg daca doreste , mi a raspuns ca trebuie sa sterg cfg si am primit ban , nu am poze nu nimic 😉 

Nu pot da edit de pe telefon, scuze pt dublu pos dar precizez ca motivul pt care am primiit bam este Wall si nu  mi sau facut poze 

4 hours ago, Hell said:

.

Posted (edited)

Nu ai prea multe linii.ai aliasuri în cfgurile alea.ia punele pe zippyshare si punele aici.ce ai băgat tu ib cfgurile alea de au atâtea linii.ce ai tu acolo poate te ajuta ca altfel nu le puneai în cfguri.270 si 300 de aliasuri.nu stiu daca te ajuta sau nu dar alea le-ai băgat tu ai redenumit cfgurile.eu unul nu ți-aș de unban

Edited by NYKU

poftim cele 2 demo , te poti uita ca au aceleasi numar de linii si aliasuri sau ce mai vrei tu, dar PRECIZEZ EU AM PRIMIT BAN PT WALL, vreau si eu dovada ca aveam wall demo de la acel admin care nu se chinuie sa intre pe forum, si de ce nu a raspuns si mia dat ban direct cand mam oferit sa ii arat aceste 2 cfguri ? imi pare rau sa iti zic dar este de bataie de joc asta cu multe aliasuri sunt foarte multi playeri pe sv care ii vad cu cfg uri si ce crezi multi sunt admini 😉 asa ca daca nu am aliasuri interzise si sunt ok doresc unban

1.cfg 2.cfg

Posted (edited)

Numai prostii ai acolo pt care o sa iei ban pe unde te duci.o sa primesti unban astăzi.cred ca pt alea ti-a dat ban.iti recomanda sa ștergi toate aliasurile pt ca daca o sa mai dai wg la alt admin o sa iei ban.nimeni nu stie ce ai tu acolo bagat si o sa iei ban.niste prostii luate de pe internet

Edited by NYKU

Intra pe un server oarecare dai status il de acolo si pune-l aici ca sigur ti-a dat si pe steam

banul ramane ! din moment ce acel wg ,este rosu . PUNCT, 

intri seara TS.eurocs.net . sigur gasesti pe cineva sa se uite ce ai , si dupa mai stam de vorba de unban. 

Nu are nimic periculos în cfgurile alea .prostii pt sunet pt arme.mi se pare o mare prostie sa bagi alea în cfguri si sa iei ban daca iei unban sa dispară alea de acolo sa nu te vedem in fiecare saptamana pe forum:)))))))) 

STEAM_0:0:64622788 , le am sters acum  ai dreptate :)) multe porcarii am adunat , multumesc

ai unban , 

daca vei mai fi prins cu orice ...si va iesi rosu Wg ul ..vei ramane cu banul

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...