Jump to content
elz0r

reclamație wannaBe-admin AntonioMontan

Recommended Posts

Numele cu care ai jucat pe server: eLz0r

Adminii prezenti pe server la acel moment: AntonioMontan, Japca

Adminul reclamat: AntonioMontan

Data: 22.07.2019

Ora aproximativa: 15:50

Harta :   de_dust2

* Dovezi : trummp.dem

I-am zis de 3-4 ori pe @U ca e ala codat, el statea la CT in baza la panda. L-am intrebat "ce faci admine dc nu ii dai ban?" el nimic, statea la panda. I-am zis ca e DEGEABA, si va zic si voua, staff-ului ACL ca aveti admini degeaba.

poate s-a uitat pe el si nu avea cod dupa parerea adminului. ?  ar trebui sa dam ban la toti cei reclamati pe [email protected]  ?

AntonioMontana poate ai si tu ceva de zis.. 

6 hours ago, elz0r said:

si va zic si voua, staff-ului ACL ca aveti admini degeaba.

Atitudinea ta ostentativa la adresa staff-ului ACL e un pic deplasata. Ok, contesti veleitatile unui admin dar, sa ii pui pe toti in acelasi oala, mi se pare exces de zel. In consecinta, o sa asteptam si parerea lui Antonio dar, eu personal, nu o sa iau prea in serios reclamatia ta. 

On 7/22/2019 at 10:35 PM, Odin said:

Atitudinea ta ostentativa la adresa staff-ului ACL e un pic deplasata. Ok, contesti veleitatile unui admin dar, sa ii pui pe toti in acelasi oala, mi se pare exces de zel. In consecinta, o sa asteptam si parerea lui Antonio dar, eu personal, nu o sa iau prea in serios reclamatia ta. 

Nu ma intereseaza cum o iei, doar sa o iei la cunostinta. Poti sa dai t/c nu ma intereseaza sa iasa nimeni vinovat, doar sa intelegeti ce oameni intretin serverul. Nu am "anuntat" pe [email protected] ci am Spamat pe [email protected] si el nici macar nu vedea mesajele. E acolo probabil doar sa schimbe harti si sa dea restart. Spor la toate

PS 
Si daca dupa parerea lui ala nu avea cod si nu merita nici macar sa te faci spectator sa te uiti 1-2 runde pe el, spune si mai multe; multumesc de subliniere

Edited by elz0r
P.S.

10 hours ago, elz0r said:

PS 
Si daca dupa parerea lui ala nu avea cod si nu merita nici macar sa te faci spectator sa te uiti 1-2 runde pe el, spune si mai multe; multumesc de subliniere

exista amx_spectate  pt admini , poate s-a uitat...dar inclin sa iti dau dreptate , pentru ca vad ca reactia adminului in cauza ..nu apare..

sa speram ca pe viitor isi va face treaba ! 

TC,

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...