Jump to content
JuN!oR

Cerere unban JuN!oR

Recommended Posts

• Nick : JuN!oR

• Adminul care v-a banat :AcL*Sycron

• Ora / Data : 09:12 / 31.07.2019

• Ip-ul : 86.34.232.36

• SteamID-ul numeric : STEAM_0:0:474150737

• Printscreen din consola : https://www105.zippyshare.com/v/s1o7uPXS/file.html

• Link download arhiva poze / scanare WG : https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=1765987

Observatie: Rog a se discuta cu acest admin deoarece face abuz, intrati dimineata cu un alt nume, pentru a nu isi da seama si daca l-ati facut odata imediat poza sau wg, in secunda 2...sau daca sunt straini ban direct. Verificati sa f]rog. Multumesc!

Posted (edited)

Sefule ce ai pus tu acum este bine ce mi-ai dat mie nu a fost bun te-am intrebat de 2 3 ori daca este bine si ai sustinut ca da este bine.

Logic ca am zis ca ma iei la misto.

Uite aici discutia.

Si chestia cu abuzuri nu dau ban fara dovada,nu dau ban fara sa verific nu am reclamatii pe forum asa ca nu te mai da lovit aiurea.

Cum sa nu te verific ca intrecut vad pe wg ca esti cam rosu.

junior.txt

file.html[/img][/url

]file.html[/img]

Edited by SycroN

Posted (edited)

Nu te-am luat la misto. Ce mi-a dat, ti-am pus acolo, daca dadeai pe wg scan aparea si raportul meu si se vedea clar ca nu e cu rosu. Da, am avut in trecut de la niste cct-uri de cfg.-uri dar le-am ster, se vede in raport. Ti-am mai dat wg si poza si saptamana trecuta si te-ai uitat la ele si ai vazut ca nu am nimic, la fel, te-am facut odata si in secunda 2 poza si wg, nu am nici o problema, dar asa e de fiecare data cand te fac. Legat de abuz,mi-am spus parerea despre ce vad ,nu vreau sa intru in discutii aiurea, ca nu isi au rostul si nici nu e sectiunea potrivita.

Edited by JuN!oR

Un patron sa decida in legatura cu el, in wg este ok doar ca a fost altceva pe servar si deaia a luat ban.

O zi frumoasa va doresc.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...