Jump to content
Sign in to follow this  
Buga444

[Rezolvat] Cerere unban - NuStiu

Recommended Posts

Nick :NuStiu

• Adminul care v-a banat : mertz ?

• Ora / Data : 2:35 / 18.09

• Ip-ul : 217.235.94.67

• SteamID-ul numeric : STEAM_0:1:97415995

Link download arhiva poze / scanare WG: https://imgur.com/a/oZIiXge

Salut, am primit ban mai devreme de la mertz cred pe motiv ca nu i-am facut wg dupa ce am incercat sa ii explic cat se poate de logic ca nu il pot face pentru ca eu joc cs de pe laptopul de munca care desigur este protejat de un antivirus... antivirus pe care eu nu il pot dezactiva cum ma tot sfatuieste toata lumea. Am atasat 2 poze cu erorile primite din antivirus atunci cand incerc sa deschid programul.

Am incercat sa ii explic ca poate sa imi faca ce test vrea el cand vrea el dar desigur ca nu apuci sa zici nimic ca ti se da ban instant...

Nu cred ca intereseaza pe nimeni dar jucam cs acum multi ani iar acum m-am "reapucat" sa zic asa pentru ca este singurul joc care il pot juca de pe acest laptop pe care il folosesc cand sunt plecat de acasa

Imi dau seama ca suna cam aiurea dar joc de cateva saptamani pe server, mai ales seara.. poate uni dintre voi m-au mai vazut.

Cam atat am avut de spus avand in vedere ora tarzie, mai departe va las pe voi sa decideti ce si cum.

Spor la joc :)

Eram prezent pe server cand s-a intamplat chestia asta. Mertz a procedat corect, respectand regulamentul. Si totusi, atatea explicatii ai dat, ma face chiar sa te cred. Ramane la decizia unui fondator, eu sunt cu o parere neutra, cine nu da WG are ban..si totusi, exista cazuri cand chiar jucatorii nu pot da testul. Dar te asigur ca se poate rezolva problema ta!

Salut domnul Nustiu ,din cate stiu eu m`am rugat de tine ceva timp pt un wg ,cred ca toata mapa te-am lasat si am asteptat cum fac de obicei,Cred ca trebuia sa pui poze cu testul nu cu erorile tale ,asa poate sa faca toata lumea ,gen "frate nu pot sa dau wg ca ma joc de la munca si na "Iti spun eu cum se face "NU te mai juca de la munca daca stii ca nu poti sa dai poze sau wg in fine .....Bafta si spor ;)

Wargod-ul e obligatoriu pe server, e problema ta ca nu iti merge wargod-ul.

In consecinta Adminul a procedat bine.

Pro unban m-am uitat si eu de multe ori pe el.

Joaca bine + ca il vad si online seara este un om civilizat si cu bun simnt. Cu respect.

AI primit unban , next time discuta cu adminul explica-i ca tu nu ii poti da si ii poti da tw sa iti faca ferificare ..

Tc

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...