Jump to content
Sign in to follow this  
Nicu

hai noroc

Recommended Posts

Nick :Nicu

• Adminul care v-a banat :Panica pe sate

• Ora / Data :18 si ceva

• Ip-ul : 86.124.2.184

• SteamID-ul numeric :STEAM_3:0:1954290473

• Printscreen din consola :unde vezi tu wag murdar asa cum ai zis...nu stiu cine ti-a dat admin tie

• Link download arhiva poze / scanare WG : http://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=1531180

Salut . Poate ca tu nu vezi, asa ca-ti arat eu Last Detection: True. This player have been detected in the past. Use search option to find reports of this user  + ca ai ceva in plus pe la cfg p-acolo din ce vad eu . Este posibil sa am si demo pe tine, daca-l gasesc, dau un edit 🙂 !

Ps: Astept sa faci si cerere de admin, poate iti faci treaba mai bine ca restul. Sanatate

prietene....joc cam de vreo 2 ani  pe acest server...si daca eu nu am facut teste wargods si verificari nu a facut nimeni....hai sa te lamuresc si cu ceea ce spui tu  cum ca iti apare cu rosu mai jos....tot aici pe server am fost verificat  chiar in primele zile...aveam un config  default. vechi ...de ani de zile...cand mi s-a cerut wargods atunci l-am dat.....nu mai retin numele adminului de atunci...dar mi-a cerut  sa sterg acel config si sa fac din nou wg...i-am trimis si configul si zicea ca are prea multe binduri sau ceva de genul ...daca tu zici ca ai demo cu mine si reiese ca am orice fel de cod...imi dau demisia...o zi placuta

Panicat astept si eu acel demo de care spui !!!

Nicu fa`mi si mie un scan wg acuma ! te rog

Cand vezi ca a fost detectat in trecut, fratele meu, nu inseamna ca si acum are cod.Serios? Nici acum nu ati invatat sa cititi scanurile WG?

La cfg e ok, la DLLS si Scripts , modulele, resursele la fel, alea-s tampenii de la windows. Poate in trecut avea cfg-uri sau resurse posibil suspecte, acum insa WG e curat, + deja toti il cunoastem pe acest Nicu cum mananca CS-u.

Si tu nene, recomand un cont Steam cu jocul pe el, ce naiba iti plac atat ,,valve'le''. 

Sa fiti iubiti 🙂 

4 hours ago, eDuard said:

Ceea ce a spus Eduard, sa postezi demo-ul panica.(daca-l ai, evident)

+ca nu conteaza ce a avut in trecut si cu ce a jucat. Important e sa joace curat pe serverul nostru. Punct

si Nicu, sa lasi un wargods. 

20 hours ago, Nicu said:

• Printscreen din consola :unde vezi tu wag murdar asa cum ai zis...nu stiu cine ti-a dat admin tie

usor cu replicele astea.......ai iesit rosu in wag a procedat ok vii pe forum postezi ne uitam si hotaram incercati sa numai sariti la gatul adminilor cu kkturi gen cine ti a dat admin... ca daca il avea de la mine tu numai intrai pe server. 

Edit : ai un model de respectat nu hai noroc  

3 hours ago, Smok3 said:

Ceea ce a spus Eduard, sa postezi demo-ul panica.(daca-l ai, evident)

+ca nu conteaza ce a avut in trecut si cu ce a jucat. Important e sa joace curat pe serverul nostru. Punct

si Nicu, sa lasi un wargods. 

salut...wargodsul  facut de el e mai sus...dai copy si paste la acel link

7 hours ago, eDuard said:

ok....acum am intrat si am vazut...am fost la munca  www.wargods.ro/wcd/report.php?id=1531898

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...