Jump to content
Tenny'ESEF-

Propunere mix intre servarele comunitatii

Recommended Posts

Buna seara, propun ca o data la o luna, doua, sa faceam o "Competitie intre servere" adica cei mai buni jucatori de pe serverul unde sa joaca sa participe la aceasta competitie.

"Cei mai buni jucatori" fiind alesi de Fondatorii sau Ownerii servarului.

Jucatorii nu trebuie sa fie neaparat admini insa trebuie sa detina o licenta  STEAM + Propusi de Fondatori sau de  Owneri.

Propunun in acelasi timp ca Fondatorii sa acorde o mica "recompensa" castigatorilor " un grad pe TS3 si servarul de care apartin"  bineinteles daca "castigatorii doresc" . 

Va salut cu respect, Tenny'E ! 

• Like 1

Chestia cu grad pe ts3 e sa fie un 'castigator competitie' . insa , daca vom aproba aceasta propunere o sa se adauge si acel 'grad'.

• Like 1

Da, este interesanta propunerea, sa vedem ce zic si ceilalati. Ca sa putem sa organizam astfel de event, e necesara o participare si implicare a mai multor oameni. 

Mai asteptam pareri in legatura cu propunerea ta.. Eu sunt pro..

contra din partea mea acest mini proiect implica servere si staff nu putem face doar intre 2 3 servere.. parerea mea este contra momentan

Pro! Din punctul meu de vedere este o idee foarte buna si ar trebuii pusa in aplicare .

Prea putine servere!

Eu spun sa se faca cateva exhipe gen si sa jucam ... undeva la 8-10 echipe si castigatorii sa aibe un grad pe forum,ts si toate serverele comunitatii timp de o saptamana 🙂

momentan suntem cateva servere o sa revenim mai tarziu cand vom aveam minim 5 servere pt competitie!

Guest
This topic is now closed to further replies.