Jump to content
Smok3

Sedinta STAFF ACL

Recommended Posts

pacat,eu imi facusem timp special pt sedinta de pe 25 !

eu inca nu pot sa stau un raspuns ca nu stiu ce tura pic la servici in data aia,e blackfriday,e zapaceala in curierat chiar nu stiu

Ori sunteti ori nu, fara incercari sau prezumtii. NU VA IA NIMENI CAPUL DACA NU PUTETI! 

Ai inteles gresit. In cazul meu, nu e vorba de prezumtii si nici nu ma intereseaza prea mult ce se intampla daca nu voi fi prezent.

Ideea este ca degeaba zic eu acum ca voi fi prezent, daca in saptamana aceea se decide lumea sa mearga la munte. Pentru ca voi alege sa merg la munte, evident. 🙂 asta a fost un exemplu, dar cred ca ai prins ideea. 

Nu pot face programul pana atunci si nici nu voi rata alte ocazii mai importante decat o sedinta pentru un server de cs. 

Asa ca, incerc sa fiu prezent pe cat posibil.

Edited by MonDragon

Imi cer scuze stiu ca am anunțat că o sa fiu prezent dar a trebuit să plec pe la nașu 

maine e sedinta..nu te intorci?

Îmi pare foarte rau ca nu am putut fo prezent , la data precedenta puteam fi prezent fără probleme dar in seara asta am avut foarte mult de munca și nu am avut timp de ta chiar îl cumpărasem pentru telefon in cazul in care nu am treaba la munca sa pot intra măcar sa ascult ... 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...