Jump to content
ELSAV

[Acceptat] - Cerere unban Elsav

Recommended Posts

• Nick : +++

• Adminul care v-a banat : Mr.Dominic

• Ora / Data : 4:30AM / 17.11.2018

• IP: 89.137.68.185

• SteamID: STEAM_0:0:3642416

• Printscreen din consola :

QRge3FJ.jpg

• Link download arhiva poze / scanare WG :

s7NOLGG.png

image.png.3506ff940777ec400bd6621eaf939f80.png

---

nu am putut să fac wargods la timp, mi-a dat eroarea de mai sus; acesta este un scan la scurt timp după ban.

Din TaskManager inchide procesul de Supremo, daca il ai instalat, dezactiveaza in momentul scanului, antivirusul sau schimba cs-ul. Cam astea ar fi optiunile pe care le ai la indemana. 

Poza e clean. Incearca si wg si vedem. 

Ti-am scos banul, scan-ul e curat si cererea e destul de veche. Ca o recomandare pentru tine, asigura-te constant ca poti face scan wg, sa nu fie eroarea de la tine, deoarece scan-ul wg este obligatoriu la noi pe server.  Ne cerem scuze pentru neplacerea creata si te asteptam la joc!

Ca o recomandare pentru adminii care citesc acest comentariu: incercati sa aveti mai multa rabdare daca jucatorul spune ca este o eroare la wg, sa faceti verificari suplimentare (print cu eroarea, etc). Totodata este de preferat sa cereti scan wg doar dupa ce ati urmarit jucatorul cu demo cateva runde si nu sunteti siguri ca foloseste cheat, ca o verificare suplimentara. Scan-ul wg este obligatoriu dar este complementar demo-ului. Demo e sfant!

Edited by Deliric
  • Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...