Jump to content
Maka

[Respins] - Cerere unban Maka

Recommended Posts

Nick :MakA

• Adminul care v-a banat :Lord Blackside

• Ora / Data :18/11/2018 ora 15:18

• Ip-ul :Nu îl pun aici . Îl poate vedea ownerul in log-URI.

• SteamID-ul numeric :-

• Printscreen din consola :Nu știam ca e necesar

• Link download arhiva poze / scanare WG :http://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=1544581

Joci tu bine cumetre, dar de data asta se vede wall ul frumos!  

incepand cu prima runda awp . esti fix pe fix mereu ..unde pui tinta acolo iese sau acolo este..

dai si prin cutie. il si astepti sa iasa , plus ultima runda inainte de last..te uiti prin pereti ..cu tot sunetul tau

contra unban ! 

Salut.
nu are wall. in afara de faptul ca server-ul e full aproape 95% din timp, cand sunt cel putin 14 jucatori in partea cealalta e clar ca stau ca sobolanii peste tot. pe o harta asa mica precum AMR sunt putine locuri de coteala.
dar cum am vazut in wargods, suspiciunile mele s-au adeverit 
xgz.cfg (MD5: BCDBCF9B311885E4808CF7D5641D20E8) (Size: 3189) (Alias count: 5) (Lines: 164) (Binary: False) 
asta e un cfg facut la misto care l-ai incercat si ai pus putin in el
userconfig.cfg (MD5: 2196DD8C962AC0F593750975D26BEC87) (Size: 2026) (Alias count: 23) (Lines: 83) (Binary: False)
asta e un CFG care as vrea sa-l vad cu ochii mei, si sa vad ce bind ai pe capslock
un exemplu: cand joci cu awp si dai dubluQ nu cred ca iti folosesti degetul mic ca sa te poti misca in stanga in acelasi timp
daca imi arati cfg-ul iti dau prounban, pana atunci sunt contra

@offtopic: am jucat cu cfg cu alias-uri si am iesit rosu in WG, alias-uri care le aveti aici:
https://www47.zippyshare.com/v/nQOC8LhM/file.html

am renuntat la el si sunt pe default acum. mi-a scazut eficienta cu 5% dar nu ma pot plange 😄

In prima faza cu unbelievable care sta acolo la monitoarele alea, a fost clar ca s-a auzit.

O a doua faza cu wallbang-ul pe GodFatHeR* la cutie nimic suspect, unul care foloseste wall niciodata nu va incerca sa faca wallbang-uri, doar daca e de-ala pe fata sau nesimtit.

Iar in restul demo-ului parerea mea este ca tot ce a fost acolo face parte din sunet, deci parerea mea este ca Maka nu are wall in acest demo.

Edited by Samael

4 minutes ago, Maka said:

Voi nu aveti cum sa înțelegeți ca din varf vedeti altfel,deci trbuie sa luptati sa ajungeți in varf si apoi sa ma înțelegeți,..

Ce-i drept e ca joci foarte bine...eu peronal nu am vazut jucator de polar ca tine pe acl...si te stiu doar de 2 zile...aici ma refer la felul cum te misti si la fast-zoom-urile pe care le dai si cum te orientezi , totul...de aici se vede experienta si anii de joc pe care ii ai , niciun cod nu te ajuta cu asta...cat despre wall , dupa parerea mea nici nu poate fi vorba , sunt mai multe faze din care reiese ca nu ai decat din alea suspecte ! 😉

Acum daca deranjeaza pe cineva ce am scris aici imi cer scuze, adminii vor decide , nu e treaba mea !

• Thanks 1

Erai in echipa cu sedan si markeloff tu maka asa e :)) acum 2 luni te am prins pe Acl cu tinta la awp ai ramas cu banul, ai aparut pe cs, am plecat de pe Acl pe Cs, te am prins si acolo cand ti am facut o poza si ai zis ca nu joci de pe pc ul tau si nu gasesti poza, ti am dat ban si acolo DUPA ce ai luat remove din functia de admin pentru ca nu aveai nici pic de experienta, ai mancat ceva nasol cand ai zis de "anii si ani" de experienta, s au combinat serverele maka joaca in continuare...pe 11 il prinde kora cu "razna.cfg" ii da ban maka primeste unban.... 😐 Ii da kora blind dupa unban maka face frag primeste ban....iar ia unban...care e faza aici? Acum un an am luat ban pentru ca am iesit dupa ce mi s au facut poze cand eu habar nu aveam de asta...mi am schimbat numele sa joc non steam pentru ca in cerere am ramas cu ban fara nici o sansa sa mi se scoata banul maka ia ban de 4 ori si se scoate de fiecare data.....what can i say asteptam pareri in continuare "jucatorule" care zici ca toti sunt codati dar tu ai experienta.

Maka, inceteaza sa faci chat aici, fara double post-uri; vei fi avertizat. Asteapta decizia adminilor! 

19 minutes ago, Maka said:

Ce share sa îți dau dacă de 2 săptămâni nu mai joc cu cfg ,uitate in wg. Am zis ca am jucat cu un singur cfg(de când joc cs).

userconfig.cfg (MD5: 2196DD8C962AC0F593750975D26BEC87) (Size: 2026) (Alias count: 23) (Lines: 83) (Binary: False)
xgz.cfg (MD5: BCDBCF9B311885E4808CF7D5641D20E8) (Size: 3189) (Alias count: 5) (Lines: 164) (Binary: False)

Vrea sa iti vada aliasurile din userconfig.cfg daca nu ai inteles....acel config ti-a cerut sa il uploadezi ! 😉

10 hours ago, Maka said:

Sunteți liberi sa faceți ce credeți, indiferent de ce va urma ..atât va zic ,va trebuie anii si ani sa stiti sa jucati cs ca  mine

TE ROG SA NU MAI FI AROGANT , si nu mai face dublu post ! pana la decizia finala !

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...