Jump to content
pa1n.

[Acceptat] - Cerere unban IcaruS.

Recommended Posts

Nume ( real ) :Marius
⇨ Nick-Name :pa1n. (numele cu care joc de obicei si am vip pe el) IcaruS numele cu care am fost banat.( doar am vrut sa incerc numele de asta nu m am logat cu pa1n.)
⇨ Gradul tau :vip(nu stiu daca e grad)
⇨ Nick-ul adminului :adminul care m a banat Cipy
⇨ Motivul: Neprezentare test wargods.
⇨ Dovezi :
⇨ Alte specificatii :Salut, am luat ban astazi acum pe motiv neprezentare wargods.I am explicat adminului cypy ca am un laptop Mac si testu wargods nu e compatibil pt sistemul asta de operare si i am spus sa mai astepte putin poate gasesc o solutie.In 2 minute mi a dat ban.Sunt jucator vechi am jucat si pe Acl si pe Anormalii si pe CS.indungi de atatia ani si am si donat.Inteleg si partea lui ca isi face datoria dar totusi cand un om iti explica ce se intampla si iti spune ca e jucator vechi nu te abureste cu stai stai 2 min ci doar spune ce se intampla si explica de ce nu poate da testul ar trebui sa stai 2 minute si sa vezi ce se poate face .Pot sa fac poza sa arat ca folosesc un mac si n am cum sa fac wargods.Puteti verifica cu Specify, Slikhar sau Lord si cred ca  vor confirma ca sunt curat..

1.atat timp cat scrie clar : TESTUL WARGODS este obligatoriu pentru totii , el a procedat corect !

2. Adminul in cauza nu are voie sa ceara timp pentru a dat wargods /ss  !

3. o sa vedem ce zice si el ! 

salut o zi buna !

@eDuard
 testul wargods este obligatoriu si se aplica doar celor care folosesc OS Windows
http://wargods.ro/wcd/download.php
sau daca ai vreun link alternativ pentru celelalte OS-uri:
MAC
Unix
Ubuntu
BeOS
IRIX
NeXTSTEP
ajuta-ne
@pa1n.
te-am vazut pe ex cs.indungi.ro si cred c-ai avut grad la Speci
@ontopic adminul a procedat corect dandu-ti ban dar speram ca se va ajunge la intelegere caci cei de pe wargods nu cred ca lucreaza sau vor face o versiune  universala de test, daca nu una doar pentru MAC.
pro unban de la mine

@offtopic:
ar trebui sa fie precizat in regulament acest tip de cerere din partea noastra, a adminilor, exclusiv user-ilor de WINDOWS, inainte de a cere scan sa se intrebe OS-ul.
alternativa: demo - ban
ss - ban
decizie unanima a adminilor de pe server

in ban listul meu e postat banul tau ,  ti-am cerut wg , am asteptat mai mult de 5 minute ,  nu am ce sa iti fac cand tu nu imi dai wg , deja esti suspect , acum sa vedem ce zic si restul Stafului !!

il stiu si eu pe pa1n e jucator vechi dupa cum zice si nu cred ca a fost vreodata prins cu ceva, 

plus ca nu exista limita de timp la wg...(nu  2 - 5 minute..)

pro unban! 

data viitoare demo sau ss/ sau sa intre cineva cu tw la el. ( nu cred ca are ceva impotriva!)

Cypy, e normal cum ai procedat, nu dai test iei ban mi se pare corect dar cum au spus si alti jucatori aici,  am jucat clean de fiecare data si sper sa fiu unbanat.

Vei primi unban. Lasa-mi IP-ul si steam ID-ul.

vY8RiK8.png.bc6109e448cfa18ad8c551fbea576ca7.png

Edited by Odin

Sa ne lasi aci pe langa IP si steam ID sa ne pui si un screenshot cu eroarea pe care o primesti cand incerci sa faci WG

Te rog sa rezolvi cu wargods-ul si celelalte probleme, next vei fi banat PERMANENT daca nu vei mai da wg/poze, etc..
Locked!

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...