Jump to content
RcU

[Acceptat] - Unban RcU

Recommended Posts

⇨ Nume ( real ) :Alex
⇨ Nick-Name :RcU
⇨ Gradul tau :Player
⇨ Nick-ul celuia care vrei sa i se dea ban :Nu am pe nimeni in lista 🙂
⇨ Motivul :Sa ne spuna B0g motivul
⇨ Dovezi :
⇨ Alte specificatii :nu am 

de_dustyaztec0000.bmp

• Like 1

Salut.
Stim cu totii ca au fost probleme cu ss manager-ul in trecut, probleme precum ScreenShot facut dupa Slay, asta ar fi un exemplu..  wtv
poza care a dat-o RcU - nu este nimic dubios in ea, dar da, lipsesc cei "+7777" $ care se adauga la snapshot. 
Cat tine de "unde 7777 in dreapta! si plus dungulita care apare langa gloante" @B0g nu este nimic suspect in acea dungulita pentru ca e doar o comanda in consola, si anume "net_graph" care are valori ca 1,2 sau 3. 3 fiind simplificata
ex. net_graph 2 (poza de mai jos)

net_graph 0 0 3 integer netcode Enables the use of a net_graph. It displays information about your settings, ping, fps, etc. dependent on the type of net graph.

net_graphpos 0 0 2 integer netcode

Sets the position of net_graph. 0 = right, 1 = center, 2 = left

net_graphwidth 192     integer netcode

Sets the width of net_graph. Higher number is wider net_graph

net_scale 5     integer netcode Sets the amount of bytes shown per pixel in net_graph.

@ontopic: pro unban de la mine. nu vad translucent in bratele jucatorului, nu vad menu de ESP si nici prin pereti. are +255 HP, sa zicem ca e doar bug pentru cei 7777$

20181125132735_1.jpg

• Thanks 1

ok ! ms de info ! 

oricum nu mai dau nici un ban ever 🙂 ca nu ma pricep

• Haha 1

sorry pentru double post
@B0g nu ti-a spus nimeni nimic b0g, mai ales pmdv, no offence. eu ma aflu aici sa ajut cum pot si sa cer ajutor cand am nevoie.
esti un admin bun si iti faci treaba ca la carte, cand esti in dubii cere ajutor, ca suntem oameni nu masini 😄
keep up the good work
@ontopic: asteptam pareri cu cei 7777$, poate de la un fondator care are acces la ssmanager sa ne "dumireasca"

giphy.gif

• Haha 1

Salutare,va atasez si o alta poza facuta recent de alt admin ca sa puteti compara situatia

de_inferno2se0001.bmp

@B0g baga in consola net_graph 1 sa vezi ca o sa ai aceeasi dungulita care spui tu ca nu am editat poza cum trebuie.

edit specy : // fara dublu post,ti-am unit eu topicurile

RCu, asteapta decizia adminilor si fara double post. 

Clean vei primi unban doar daca ne pui IP si steam ID aci.

vY8RiK8.png.635bff87d1192deb271eb216707f7c88.png

Edited by Odin
Necesary request for unban
  • Like 1

Ai primit UNBAN!

Spor si multumim de intelegere si rabdare. 

vY8RiK8.png.292e9e49609db07846caacf640c38bc8.png

Edited by Odin

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...