Jump to content
sNk. <Deagle>

[Acceptat] - Cerere unban WaLlZoR

Recommended Posts

• Nick : WaLlZoR ︻芫==一

• Adminul care v-a banat : craiovistul ceva de genul

• Ora / Data : 15:00•

Ip-ul : 188.25.59.170
8.25.59.170

• SteamID-ul numeric : STEAM_0:1:245364334

• Printscreen din consola : 

• Link download arhiva poze / scanare WG : www.wargods.ro/wcd/report.php?id=1550075

aici este si poza pe care o dadusem deja dar intampinam probleme cu wargod`ul :  https://imgur.com/a/zpfIMqA

Edited by sNk. <Deagle>

Ti-am facut ss si ti-am zis sa-mi dai si wg.

Mi-ai pus ss si ai zis ca imi dai si wg imediat pentru ca se incarca mai greu.Am zis ca e ok.

Dupa cateva minute (timp in care banuiesc ca ti-a iesit rosu wg-ul) ai iesit de pe sv si ai intrat dupa 2-3 minute zicand ca nu te lasa windowsu sa faci wg sau ceva de genu. 

Am si anuntat pe chatul adminilor(era bomba,smok3 si b0g cred) ca ai iesit si iti dau ban,sunt martori.

Mult noroc

prietene nu a iesit nimeni de pe svr 

nu vorbi prostii ca se poate verifica in log de la momentul pozei facute pana la momentul banului .

daca erai putin atent vedeai ca sunt si steam onn ...

Edited by sNk. <Deagle>

Si daca esti steam on ? :))) Nu-ti poti ascunde un aim elegant in cfg sau cum?

Si totusi,presupunand ca am gresit eu si tu nu iesisei(desi sunt destul de sigur ca AI IESIT),un lucru nu inteleg.De ce initial ai zis sa astept ca ti se incarca si apoi ai zis ca nu te lasa windowsu? :))

7 minutes ago, Craiovistul said:

Si daca esti steam on ? :))) Nu-ti poti ascunde un aim elegant in cfg sau cum?

Si totusi,presupunand ca am gresit eu si tu nu iesisei(desi sunt destul de sigur ca AI IESIT),un lucru nu inteleg.De ce initial ai zis sa astept ca ti se incarca si apoi ai zis ca nu te lasa windowsu? :))

nu are rost sa`mi mai bat capul am postat ce era de postat bafta .

Ai postat un wg total  irelevant si o poza si mai irelevanta legat de motivul banului primit. Nu am nimic cu tine,din partea mea poti primi unban,nu am eu vreo satisfactie anume ca nu mai joci tu pe acl.Eu doar am vrut sa demonstrez ca sunt acoperit de regulament pentru ce am facut! Multa bafta 🙂

2 minutes ago, Craiovistul said:

Ai postat un wg total  irelevant si o poza si mai irelevanta legat de motivul banului primit. Nu am nimic cu tine,din partea mea poti primi unban,nu am eu vreo satisfactie anume ca nu mai joci tu pe acl.Eu doar am vrut sa demonstrez ca sunt acoperit de regulament pentru ce am facut! Multa bafta 🙂

am postat exact ce mi`ai cerut . poza si wg cerut de tine + de alta eu nu am spus ca ai incalcat vreo regula am facut doar cerere unban atata timp cat sunt curat , problema cu wargod`ul a fost ca google chrome are o protectie de malware iar chrome`ul crede ca wg este un malware , am dezactivat din setarile chrome`ului setarea respectiva si asa am reusit sa`l descarc .

Edited by sNk. <Deagle>

nu se mai acorda timp pentru a da SS sau link WG, mai nou.
atata timp cat esti pe server nu vad nici o problema in a astepta, daca adminul in cauza nu poate astepta sa predea stafeta altuia care e on, ca sa fie treaba buna.
orice problema se poate rezolva, daca nu de la sine, cu interventia noastra.

decat sa fie un topic de contrazicere decat de dezbatere putem ruga un fondator sau un manager sa verifice log-ul si sa se caute
STEAM_0:1:245364334
188.25.59.170
si/sau WaLlZoR ︻芫==一

daca ai iesit de pe server, ceea ce tu sustii ca nu s-a intamplat, nu se poate face nimic in privinta asta, indiferent de statut sau reputatie.

giphy.gif

Edited by Deneb
greseli gramaticale, 3 clase

Poza a fost facuta la 14:47:53

In WG-ul tau:

CS opened at:
25.11.2018 14:57:33
wCD TimeStamp:
25.11.2018 15:23:42
System TimeStamp:
25.11.2018 15:32:31

Atat am mai zis.
  • Sad 1

On 11/25/2018 at 7:34 PM, Craiovistul said:

Poza a fost facuta la 14:47:53

In WG-ul tau:

CS opened at:
25.11.2018 14:57:33
wCD TimeStamp:
25.11.2018 15:23:42
System TimeStamp:
25.11.2018 15:32:31

Atat am mai zis.

si cu asta cum ramane @TyTaN's by KyLLeR ?

• Thanks 1

Era ok daca puneai un wg in care nu ai alt nick si nu scrie CLAR ca ai deschis cs-ul la 10 minute dupa ce ti-am facut eu poza :)))

Bucura-te de unban,spor la fraguri

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...