Jump to content
QuaSIMOto

Reclamatie Sniror

Recommended Posts

Numele cu care ai jucat pe server : QuaSIMOto

Adminii prezenti pe server in acel moment : Sniror , cypy , proviev , roby nerv

Adminul reclamat : Sniror

Data : 20.12.2018

Ora Aproximativa : 12:10 am

Harta : de_dust

Dovezi :

Totul incepe cand un player imi scrie pe steam ca Sniror tot vorbeste de mine pe server  http://prntscr.com/lxeg6r  ...la 10 minute intru si eu sa ma joc, salut baietii si incepe "show-ul"...ma intreaba cypy ce fac si din senin si fara sa ii zic nimic incepe Sniror sa ii scrie pe [email protected] "sa nu ma mai pupe si el in cur" cum se vede din poze ! E a mii-a oara cand intru pe server si se ia de mine fara motiv sau incepe sa ma jigneasca...si face acest lucru si in absenta mea !

Asa ceva e revoltator , e o rusine pentru server ! @Japcå , stiu ca la ultima discutie cand mi-a dat ban fara motiv pe ts3 i-ai scos gradul , acum ar trebui la fel si pe server !

Deci vin sa ma joc linistit pe server , nu zic nimic ba, deci absolut nimic , si incepe...daca ai rabdare sa te uiti la poze , ca sunt doar 10 , de cand am intrat pe server si pana am iesit , am facut poza la tot ca sa nu zica cumva ca am pus doar ce am vrut eu !

Mi-am dat disconect pana iese el sau ia ban macar 2 ore sa ma pot juca linistit...nu pot intra pe server sa ma jigneasca incontinuu !

Astept sanctiunile impuse , multumesc anticipat !

@Smok3 , @Japcå , @Specify si restul fondatorilor, astea sunt dovezile mele : https://postimg.cc/gallery/1qmc0132a/

5 minutes ago, roby nerv said:

eu propun sa terminati .. 

Erai pe server , ai vazut ce s-a intamplat, esti fondator si totusi nu ai luat nicio masura roby...l-ai lasat sa continue jignirile pana mi-am dat disconect...mai mult, ai zis ca ne dai ban 30 minute la amandoi , eu fara sa zic nimic la adresa lui sau a altcuiva !

N-ai ce sa mai discuti cu mine de azi roby , multa bafta !

@Sniror, deja exagerezi cu toate. Pe mine ti-ai permis sa ma injuri si sa ma vorbesti pe la alti, ok, am trecut cu priverea..
Dar vad ca deja pe @QuaSIMOto nu este zi sa nu zici ceva despre el. Dovezele lui quasi ma lasa de dorit sa te Banez +ca dovada3 si dovada4 duce sa scoaterea adminului pentru ca folosesti un limbaj destul de urat la adresa unui vip si pe chat "y" .

Te rog sa prezinti si tu niste dovezi! Deja iti permiti prea multe , injuri si vb despre toti ca asa vrei tu.

e vorba de razbunare din partea lui , http://prntscr.com/lxi54r  

fix cu aceleasi cuvinte imi raspunde si mie, se vede clar, apropo, e o cerere de unban cand nu aveam acces pe serverul ACL.

Si smoke, faptul ca tu lasi asa reply , e clar lucru ca ai relatii de prietenie, pentru ce il si aperi. dreptate in lumea asta ca sangele cum se face apa, adica niciodata.

o sa creez un topic la staff only si o sa lamuresc toate chestiile ce si cum

Plus la asta, el nu a platit pentru vip si stiu lucrul asta, a primit vip fara accesibilitatile gradului de vip, ca fost manager al serverului.

Smoke, acum sigur iti spun sa te uiti in gametracker la orele mele, timpul in care am stat pe server de cand mi s-a pus accesul, banurile date, nickurile cu reclama schimbate de mine, RECLAMA CU SERVERUL DE TEAMSPEAK SI RECRUTARI DE ADMIN, CEEA CE TU , NU FACI, DOAR INTRI PE SERVER CATE O ORA IN 24 ORE CA SA ITI ARATI PREZENTA IN FATA LUI JAPCA CA SA NU-TI SCOATA ACCESUL, CEEA CE PUN MANA IN FOC CA A ZIS EL  CA DACA NU AI MACAR 5 ORE PE ZI TIMP DE CATEVA ZILE, ITI DA SI REMOVE PE SERVER, NU NUMAI PE FORUM (TII MINTE CAND TE-A PUS EX-STAFF) SI NU INCERCA SA FACI PROST PE ALTUL, SI NICI PRIETENUL TAU QUA QUA

Noptile, flacailor,  nu sta quasimoto cu aere de provocator ironic si obligari cu aliasuri in WG sa admineze pe server, nu sta Smoke care trage la raspundere desi el joaca pe alte servere, stau alte persoane, cypy stie cine.

Intotdeauna a fost asa, cel putin timp de 2 ani, de cand sunt aici, prostul de snirorel statea nopti pe server si bana codati si facea reclama la ts3, pe cand qua qua si smoke stateau cu aia in mana si se gandeau la Monica Belucci, iar acum fac figuri cica raul de Sniror nu ii da pace sa joace. Ai sv tau pupincuristule in care adminezi si joci, nu ma rusinez sa o zic,  ca oameni ca mine nu o sa iti dea cu cutitu in spinare, eu zic adevarul, nu veni si strica dispozitia la altii. 

Initial a venit cu pretexte cica, <am auzit ca ai vorbit de numele meu nustiu ce" a doua oara dupa 5 minute s-a reconectat si iar a inceput.

Ok, daca drepate nu-i si lumea tine cu pupincuristi provocatori, ca toti au vazut asta acum 3 luni in urma, si japca, si nebunu, si restul fondatorilor, ce specimen e asta care ma reclameaza...nu as vrea desigur, ca ma simt bine aici si interactionez bine cu lumea, cu adminii vechi si cei noi, dati-mi remove, definitiv. O sa vina Quasimoto sau Smoke sa admineze intensiv cu initiativa de fiecare data sa dea vot, sa respecte REGULAMENTUL, sa faca anunturi, sa se pune pe codati cum sunt anuntati si sa-i baneze dupa caz? 

Neah, nu prea cred..

Faceti o data echivalenta asta, Chiar nu se vede pe cine il doare p*la de server si pe cine nu? 

Mersi tuturor care au avut rabdarea sa citeasca, dar trebuia sa o zic o data si pe asta, pai nu nene, ori suntem oameni adevarati chiar si in lumea virtuala, ori chiar e pierduta lumea. 

• Haha 1

Plus la asta, o sa rog 5000 membri de pe forum sa dea reply despre cine sunt eu ca om, ca eu am adunat in ani buni membrii astia, tu doar te-ai trezit Smoke cu o vizita pe forum si cu gura cascata de unde asa ceva. Ma tragi poate la raspundere si pentru asta?

Si eu daca injur, injur in privat, si am injurat doar pe 2 persoane, ca sunt om si va numesc pe voi persoane totusi, pe tine si reclamantul.Suferinta, dreptatea taie , nu? PSD-istilor..

• Haha 1

Si inainte sa ma suspendezi ca am facut 2x post, mai bine ai intra in ACP si ai seta si pentru membri Edit post.

@Odin@mave @Japcå@Specify@Darkmy @nebunu

Apropo, la ce a zis in reclamatie, ba da, cum a intrat, deodata a inceput sa se ia de mine.  Minciuni ca in filme. Zici ca a avut o strategie perfecta de a ma detrona, dar e doar un server de CS. Cluj Napooooca Cluj Napoooca !

• Haha 1

mai bine ati muta topicul in camera adminilor, decat sa vada tot "publicul" raca asta dintre admini, si/sau fosti admini.#
or daca aveti ceva de impartit mai bine ati accepta o mediere din partea fondatorilor intr-o sedinta
mai bine v-ati da ignore reciproc si toate se vor rezolva de la sine.

1 hour ago, Sniror said:

RECLAMA CU SERVERUL DE TEAMSPEAK SI RECRUTARI DE ADMIN, CEEA CE TU , NU FACI, DOAR INTRI PE SERVER CATE O ORA IN 24 ORE CA SA ITI ARATI PREZENTA IN FATA LUI JAPCA CA SA NU-TI SCOATA ACCESUL, CEEA CE PUN MANA IN FOC CA A ZIS EL  CA DACA NU AI MACAR 5 ORE PE ZI TIMP DE CATEVA ZILE, ITI DA SI REMOVE PE SERVER, NU NUMAI PE FORUM (TII MINTE CAND TE-A PUS EX-STAFF) SI NU INCERCA SA FACI PROST PE ALTUL, SI NICI PRIETENUL TAU QUA QUA

Ok, pentru chestia asta primesti ban de la mine si sa te duci la  JAPCA!

1 hour ago, Sniror said:

Plus la asta, el nu a platit pentru vip si stiu lucrul asta, a primit vip fara accesibilitatile gradului de vip, ca fost manager al serverului.

Si + de asta nu mai vb aiurea, quasimoto are vip platit 6 luni asa ca nu te mai trezi tu sa vorbesti

1 hour ago, Sniror said:

pe cand qua qua si smoke stateau cu aia in mana si se gandeau la Monica Belucci, i

ai mare dreptate aici

1 hour ago, Sniror said:

daca drepate nu-i si lumea tine cu pupincuristi provocatori,

ok si aici

1 hour ago, Sniror said:

Mersi tuturor care au avut rabdarea sa citeasca, dar trebuia sa o zic o data si pe asta, pai nu nene, ori suntem oameni adevarati chiar si in lumea virtuala, ori chiar e pierduta lumea. 

In lumea virtuala? Vad ca tu esti cel ce ameninta in privat ca vii si vai ce ne faci. Hai potoleste-te cu aerele astea ale tale

Nu flacau, asteptam verdictul celui ce a fondat serverul si e fondatorul cu drept de a decide soarta unui admin/player fidel serverului!

S-a spus nu numai o data, aveti ceva de lamurit, treceti pe privat...daca am discutam cu tine sau cu el ceva in privat, de ce legi tu conversatia din privat si ceea ce e public aici? Decide-te o data!

• Haha 1

Da , eu decid ceva. Am vazut destul de bine cum ai inceput sa vb depsre quasi cand el defapt intrase sa se joace
Ai niste amenintari de copii

Locked!

• Like 1
  • Confused 1

quasimoto permintemi sa iti zic ca esti un nesimtit ! ieri nu am aveam nici 1 acces la prea multe comenzi defapt daca iti amintesti nici mape nu erau de dimineata cand te certai tu cu sniror sa numai zic de adminni cu immunity ca tine si ca el ... ti'am scris si pe psay ca nu pot sa ii fac nimic pentru'ca sv nu imi permite iar tu ce faci ? imi scrii aici ca sunt incompetent ? ma pui in o lumina rea in fata tuturor ? sa numai vorbesc cu tine deloc pentru ce ca esti tu nervos ca te certi cu asta ca 2 copii ? 

copiii ! daca luam eu decizia direct remove luati am2 si cred ca stii cum gandesc eu mai ales tu quasimoto .. 

infine promit ca  data viitoare cand se va mai intampla ceva de genu va banez pe am2 si daca nu va potoliti cer masuri de remove daca eu inca nu voi avea acces     promit ! sunteti niste copii mai ales tu quasimoto pentru'ca daca un manager iti zice stop si tie si lui ce vii tu aici sa faci reclamatie lui ala sa te faci frumos in fata la staff ? nu esti frumos ! pari infantil .. imi pare rau ca sunt asa direct si asa dur in  vorbe de obicei nu sunt asa dar ieri am fost pe sv cu voi am vorbit cu tine mai ales iar azi intru aici si surpriza ma luat toti dracii ca vad o persoana cat e de imatura si pe deasupra ma pune si in lumina rea in fata colegiilor ..  chestia cu banu de 30 minte de ce crezi ca am zis pentru'ca meritati am2 nu ? 

cat despre disconect mai si minti ai continuat sa joci cel putin 4 mape dupa infantilule 

Sninor imi pare rau si de tine dar data viitoare iau masuri urate 

cu asta am conclus sper sa numai se intample chestii de genu .  

multumesc odin 🙂

puteti inchide merci mult 

Edited by roby nerv
  • Like 1

am sa las si eu o parere mica ,neutra,in urma pozelor analizate

@Sniror l-ai provocat ,fara nici un dubiu...poate ca nimic nu s-ar fi intamplat daca nu ziceai nimic,plus ca ai scris si pe say ,nici macar admin-chat ..in vazul tuturor

sn.jpg

se vor lua decizii pentru persoanele implicate in acest sentscu siguranta.

scz pt interventie Odin !

t/c

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...