Jump to content
Sign in to follow this  
QuiD

Cerere unban QuiD [Acceptat]

Recommended Posts

Nick : QuiD

IP : 92.114.9.35

Steam ID : STEAM_0:0:19546652

Admin : Body^Bagger

Motiv : zicea ceva de smoke

PS : Nu stiu la ce se refera, va rog sa imi spuneti ce sa fac ca sa primesc unban

de_train320000.bmp

Da, din cate am inteles ti-a facut poza cand erai in smoke .. iar tu cand ai dat poza si s-a uitat , in poza nu se vedea smoke deloc..

Este posibil, dar nu am facut-o intentionat ca sa trisez. Am luat un cfg de pe google, este posibil sa fie din cauza aia. Daca vrei voi sa ma ajutati, cum sa fac sa fie normal, as aprecia.

Multumesc anticipat!

Smoke-ul se vede in poza, abia fusese aruncata, dar o mica ceata se vede jos , iar grenada in aer. Deci, pare curat, dar nu inteleg nici eu faza cu +7777 de ce nu apare, cu toate astea, viata si armura are 255. Cum a zis si colegul, adminul in cauza tine minte cel mai bine cum a fost situatia. 

Poza curata. Dar cam te-ai dat de gol ca ai un cfg sofisticat luat de pe ,,google"

aici este snapshot facut cu 1 secunda inainte de a face ss'ul   https://imgur.com/a/OEr9fyW

iar asta este poza care mi-ai dato ...https://www9.zippyshare.com/v/1Nhb2LEH/file.html

este clar ca este antismoke...eu unu nu as da remove.. sunt mii ca tine care vin cu scuze de tot felul ...la fel putea sa fie in cfg.. un mic aim sau ma istiu eu ce.. si spuneai la fel . .ca l-ai luat de nush unde si ca nu ai facut-o intetionat..  

6 hours ago, QuiD said:

Este posibil, dar nu am facut-o intentionat ca sa trisez. Am luat un cfg de pe google, este posibil sa fie din cauza aia. Daca vrei voi sa ma ajutati, cum sa fac sa fie normal, as aprecia.

Multumesc anticipat!

Ca ai recunoscut deacu e bine.

Parerea mea e ca daca vrei sa  joci la noi pe ACL sterge cfg cela descarcat,intra  default, fa un test wargoods si pune aici linku. Cred ca vei primi unban. Sunt multi care descarca cct de pe ne tapoi primesc ban.

Asta e parerea mea .

Vedem ce spune un Fondator.

Să te ajutam zici aici ne iei la mișto cu faza asta "sa te ajutam" cum l-ai băgat poți să îl ștergi.asta tot că un fel de cod este.eu mă chinui sa vad prin smoke și el ia un player fara probleme unde este dat smoke.nu mi se pare normal sa primească unban

Contra unban

Ban ul o sa ti-l scot. Dar o sa ti se mai faca poze sau altele, si daca nu le prezinti corespunzator si totul sa fie "curat" o sa ai ban PERMANENT!

TOPIC INCHIS / UNBAN PRIMIT !

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...